Saat diyeti: faydaları ve programı

Sevvimli

New member
Sağlıklı ve sağlıklı kilo verebilmek için dengeli ve sağlıklı beslenmek ve beslenmenin yanı sıra öğünlerin zamanlaması da önemlidir. Bu anlamda saat diyeti takip edilmesi gereken doğru rejimdir çünkü burada detaylı olarak açıkladığımız belirli kurallar ve zamanlarla işaretlenmiştir.

Saat diyeti


Basit ve takip edilmesi kolay kurallara dayanan oldukça popüler bir diyettir. Aslında saat diyeti gibi bir rejim, hızlı ve sağlıklı bir şekilde forma girmenize yardımcı olur. Diğer gıda programlarından farklı olarak şeker ve yağın azaltılmasına odaklanmaz.

Özellikle dikkatli ve dengeli bir diyet ve diyet olduğu bilinmektedir. Sadece kilo vermek ve zayıflamak değil, aynı zamanda hücreleri yenilemek ve dolayısıyla daha iyi hissetmek de dahil olmak üzere aralıklı oruç ilkelerinden yararlanın. Belirli zamanlarda yemek yemek kesinlikle metabolizmayı geliştirmeye ve yağ yakmaya yardımcı olur.

Saat diyetiyle ilgili olarak, 20 ila 45 yaşları arasındaki aşırı kilolu bir grup kişiyi inceleyen bir çalışma yapıldı. Öğünleri gün içine dikkatli bir şekilde dağıtmanın bu sayede açlığı azaltmanıza ve dolayısıyla kendinizi doyurmanıza olanak sağladığını gösteren çok dikkatli ve iyi yapılmış bir çalışma.

Yemekleri belirli bir zaman diliminde tüketmek, yağ yakımına yardımcı olur ve aşırı yağ hücrelerinin birikmesini önler. Kendine saygılı herhangi bir diyet gibi, bu zayıflama rejiminde bile, takip etmeye değer olup olmadığını anlamak için bir uzmanın veya beslenme uzmanının tavsiyelerine uymak her zaman iyidir.

Saat diyeti: program


Saat diyeti gibi bir diyet, tipik bir köylü diyetine dayandığı için biraz aşırı sayılabilir. Bundan sonra çok erken kalkmak, doyurucu bir kahvaltı yapmak ve ardından tarlalarda çalışmak gerekiyordu. Öğle ve akşam yemeği saat 17.00 civarındaydı ve güneş batar batmaz uykuya daldılar.

Bu diyet bazı açılardan bu tür bir yapıyı takip ediyor. Günde üç öğün yemek yemeniz yeterli; kahvaltı sabah 8 civarında, bol olmalı, öğle yemeği saat 11 civarında, akşam yemeği de öğleden sonra 14 civarında olmalı, böylece sabah ortası ve öğleden sonra atıştırmalıklarından kaçınmalısınız.

Saat diyeti gibi bir rejim, beslenme uzmanları tarafından özellikle dengeli olarak değerlendirilmektedir çünkü bu rejim şu şekilde bölünmüş besinlere dayanmaktadır: %50 karbonhidrat, %35 lipit ve %15 protein. Vakitlerin yanı sıra yediklerinize de dikkat etmelisiniz. Kahvaltı, günle yüzleşmek için doğru enerjiyi veren kılçıksız buğday, yulaf ve arpa gibi karbonhidratlara dayanmalıdır.

Öğle ve akşam yemeklerinde doyurucu mevsim sebzelerinin yanı sıra ekmek, makarna ve pirinç, tercihen kepekli ürünler tavsiye edilir. Akşam yemeği özellikle hafif olmalı, bu nedenle uskumru veya sardalye gibi balıklara yağsız et ve bir porsiyon sebze eşlik etmelidir.

Saat Diyeti: En İyi Takviye


İyi dengelenmiş saat diyetine, daha fazla fayda sağlayabilecek, eşit derecede etkili bir takviye eklenir. Gibi bir ek Spirulina Ultra Hem fiyat-performans açısından en iyi formüldür, hem de uzmanlar, tüketiciler ve Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edildiği için. Üstelik doğal ve İtalyan menşeli.

Kaloriler üzerinde çalışarak ve dinlenirken bile onları yakarak sağlıklı kilonuzu korumanıza olanak tanıyan bir takviye. Daha sonra fazla kiloları düzenleyerek metabolizmayı uyarır, hızlı kilo vermeyi başarır ve açlık hissini engelleyerek günün öğünleri için gerekli tokluğu sağlar ve vücut için detoks özelliği taşır.

Daha fazlasını öğrenmek isteyenler buraya tıklayın veya aşağıdaki resimde

Hiçbir kontrendikasyonu veya yan etkisi olmayan tamamen doğal bileşenlere dayanmaktadır. spirulina yağ birikimini düzenleyen, kritik noktalarda birikmesini engelleyen ve spor salonu lipit ve karbonhidrat metabolizmasını uyararak tokluk verir ve dolayısıyla açlık hissini bastırır.

Yemeklerden kısa bir süre önce bir miktar su ile iki kez alınacak tabletlerdeki formül.

Spirulina Ultra gibi bir ek özel ve orijinaldir, bu nedenle fiziksel mağazalarda veya çevrimiçi olarak mevcut değildir, yalnızca ürünün resmi web sitesinde verilerinizle formu doldurmanız gerekir, böylece 4 paket promosyonundan yararlanabilirsiniz. €49,99 200 yerine Paypal, kredi kartı ve teslimatta kuryeye nakit ödeme ile.
Yasal Uyarı: Teklifler ve Tavsiyeler bölümündeki makalelerde bağlantısı verilen bazı sitelerde Notizie.it’in bir bağlantısı vardır ve fiyat değişikliği olmaksızın gelirlerin küçük bir yüzdesini elde eder.

veya
 
Üst