ne beklenir ve nasıl düzeltilir

Sevvimli

New member
Temmuz ayının sona ermesiyle, Ağustos geldi, kendilerini bekleyen havanın nasıl olacağını merak eden birçok İtalyan için tatillerin ve tatillerin onaylandığı dönem. Aşağıdaki paragraflarda, Ağustos sıcağını, nasıl hazırlanacağını ve biraz serinlemek için doğru çareleri doğrulamaya çalışıyoruz.

ağustos sıcağı


Meteorologların söylediklerine göre, Ağustos ayı bazı bölgelerde sağanak ve gök gürültülü fırtınalara yol açacak bazı bozulmalarla karakterize edilecek gibi görünüyor. Orta kuzey, rüzgar, dolu ve çok sayıda gök gürültülü fırtınalı kötü hava ile karakterize edilecek. Bazı bölgelerde ise Ağustos sıcağı kendini hissettirecek.

Aslında, Temmuz ayına özgü bunaltıcılık ve nem olmadan, sıcaklıklar normal sınırlar içinde kalsa bile, Afrika antisiklonuna dönüş bekleniyor. Sıcak hava dalgası çok daha az yoğun olmalı ve birçok kişinin 15 Ağustos’u sahilde kutlayacağı 15 Ağustos’a kadar devam etmesi gereken bir fenomen.

10 Ağustos’a kadar özellikle Piedmont, Liguria, Venedik Alpleri, Abruzzo ve Molise vb. , yine uzmanlara göre sıcaklıklar 35°’nin üzerine bile çıkabilir.

Ayın ortası, dolayısıyla 15 Ağustos yaklaşırken, aşırı sıcaklıklar olmasa da ortalama, ılımlı bir sıcaklık bekleniyor.

Ağustos sıcağı: nasıl hazırlanır


Ağustos ayında sıcaklık Temmuz ayına göre daha az hissedilebilse de, yine de onu daha fazla tolere etmeye yardımcı olabilecek olağan tavsiyeleri ve stratejileri izlemeye devam etmek gerekir. İç sıcaklıktaki artış, daha büyük bir dehidrasyon riskine yol açar, bu nedenle, günde en az iki litre su içerek doğru şekilde sıvı almak önemlidir.

Hafif, nefes alabilen, rahat ve aynı zamanda ferah giysiler tercih ederek giyime de dikkat etmeniz önerilir. Bu bağlamda, keten veya pamuk gibi kumaşlardan giysiler kesinlikle tavsiye edilir ve tam da içerdiği ferahlık nedeniyle tavsiye edilir. Bu malzemeden giysiler giymek, yüksek sıcaklıklara dayanmaya yardımcı olur.

aşırı sıcak sıcaklıklar olduğunda. Aşırı ısınmış ortamlarda veya az gölgeli alanlarda yaşayanlar, tabii ki çocuklar ve yaşlılar, diğerlerine göre çok daha fazla rahatsızlık ve ciddi sorunlarla karşı karşıya kalma riskleri nedeniyle en fazla dikkat edilmesi gereken kategorilerdir. klasik sıcak çarpması gibi.

Aşırı sıcaklıklarda ise, günün en sıcak saatlerinde pencere ve panjurları kapatarak ve ardından güneşin yavaş yavaş batmaya başladığı saatlere doğru açarak ev ortamının tazelenmesi önem kazanmaktadır. Daha sonra klimanın sıcaklığını yaklaşık 24 ila 26° arasında tutmalısınız ki canınız yanabileceğinden aşırıya kaçmayın.
Ağustos sıcağı: en iyi klima
Meteorologların görüşlerine göre ağustos sıcağı temmuz ayı kadar kuvvetli olmayabilir. Sıcaklıklar düşse de buna en iyi şekilde dayanabilmek için kendinizi hazırlamanız gerekiyor. Bunu yapabilmek için, gibi bir cihaza ihtiyacınız var. Arktik Küp, her odada ve her yerde serin kalmanızı sağlayan portatif bir klima. Su soğutma teknolojisini kullanarak herhangi bir odayı hızla tazeleyebilen kompakt ve portatif tasarımıyla öne çıkan küçük bir klima. Uzmanlara göre, bu yöntem aslında odalara biraz ferahlık vermek için en iyisidir. Tatilde veya seyahatte bile her yere götürebileceğiniz taşınabilir bir klima. Mevcut üç hıza göre ayarlanacak suyun yerleştirileceği bir tank ile donatılmıştır.

Havanın ıslak bir filtreye doğru itilmesi gibi çalışır. Bu noktada su daha sonra buharlaşarak ferahlatıcı ve serinletici bir bölge sağlar. Sadece birkaç dakika içinde herhangi bir odayı kimyasal soğutucular kullanmadan soğutmanıza olanak tanır.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, buraya tıklayın veya aşağıdaki resimde

Artic Cube, yalnızca odaları soğutmakla kalmayıp, aynı zamanda her zaman temiz ve toz parçacıklarından arındırılmış havayı arındırma ve nemlendirme özelliğine de sahip, kesinlikle güvenli ve ekolojik bir ürün olmasıyla öne çıkıyor. Başka bir su ile değiştirilmeden önce yaklaşık 8 saat dayanan filtreleri vardır.

Yalnızca kalite ve fiyat açısından değil, aynı zamanda bu tür ürünleri ayıran etkinlik açısından da en iyi çözüm olarak kabul edilir. Sessizdir ve gece boyunca bile açık kalması mümkündür, bu sayede aşırı sıcaktan uykuya dalmadan geçmenizi sağlar. Özel ve orijinal formülü, ürünün resmi web sitesine bağlanmak zorunda kalmadan satın almanızı sağlar, böylece bir paket Artic Cube teklifini etkinleştirir. 59 € Paypal ile ödeme, kredi kartı, kapıda nakit veya nakit ödeme ile ürünü eklediğinizde anında kargo görevlisine teslim edilir.

Feragatname: Teklifler ve Tavsiyeler bölümündeki makalelerde bağlantısı verilen bazı sitelerde, Notizie.it’in bir bağlantısı vardır ve fiyat değişikliği olmaksızın gelirlerin küçük bir yüzdesini alır.
 
Üst