Kilo kaybı için tempolu yürüyüş: şema ve faydalar

Sevvimli

New member
Orada hızlı yürüme kişinin sağlığına sayısız fayda sağlar ve her şeyden önce kilo vermeye de yardımcı olur. Tempolu yürüyüşün sağlığa faydaları nelerdir ve nasıl yapılır gelin hep birlikte aşağıdaki paragraflarda öğrenelim. kilo vermek.

Kilo vermek için tempolu yürüyüş


L’şişmanlık etkileyen patolojiler ve kardiyovasküler sistem sağlıklı beslenme ve egzersiz yoluyla önlenebilirler. Ne yazık ki, hem zaman yetersizliği hem de maliyet nedeniyle tüm insanların spor salonuna gitme fırsatı yoktur ve orada olmayan zaman ve hatta birkaç kez bile tüm insanların evde antrenman yapma fırsatı yoktur. uzay. Bununla birlikte, psikofiziksel esenliğe adanmış uzun bir yaşam için fiziksel aktivitenin önemini dile getiren ve onaylayan çok sayıda bilimsel çalışma vardır.

Yürüyüş ve özellikle hızlı yürüme, formda kalmanın ve formda kalmanın en sağlıklı ve en ucuz yoludur. Yaptığımız her şey yürümek için bir fırsat olabilir ve aynı zamanda metabolizmayı kilo vermeye teşvik edebilir. Asansöre binmek yerine merdiven çıkmak bir fırsat, markete yürüyerek gitmek nasıl bir fırsatsa, süpermarketten uzakta olmamızın bir önemi yok, aslında daha iyi! Arabanızı uzağa park etmek, biraz yol kat etmek ve formda kalmak için harika bir bahane!

Kilo kaybı için tempolu yürüyüş: şema


bir tane yok model Kilo vermek ve formda kalmak için tempolu yürüyüşün temel alınacağı kesin takip. Bununla birlikte, yürüyüşün hızı ne kadar hızlı olursa, o kadar fazla kilo verilir çünkü yakılan yağ ve kaloriler daha fazla olacaktır. Ayrıca haftada en az beş kez, günde yarım saat veya birer saat yürümek tercih edilir. Bu mümkün değilse, en azından gün aşırı yürümeyi deneyebilirsiniz.

Vermeniz gereken daha fazla kilo hızlı yürüme ve daha uzun sürecek. Ancak hedefe ulaşıldığında, kendinizi çıkmaz bir aşamada, yani zaten kaybettiğinizden daha fazla kilo veremeyeceğiniz bir aşamada bulmak mümkün olacaktır. Bu tüm insanlarda olur ve tamamen normaldir. Stall aşamasında, daha fazla kilo vermeniz gerekiyorsa, hızınızı artırmayı ve rotayı uzatmayı deneyebilirsiniz.

Kilo vermek için hızlı yürüyüş: ek


Formda kalmak için önemli olan sadece fitness değildir hızlı yürüme, ama aynı zamanda diyet izledi. Formda kalmak için az yemeniz gerekmez, bunun yerine gerçek ve kaliteli yiyeceklere odaklanarak iyi beslenmeniz önemlidir. Çoğu zaman, yavaş metabolizma kilo alımının ana nedenidir ve şimdi birkaç çalışmanın doğruladığı gibi, doğru beslenme ve her şeyden önce fiziksel aktivite kilo alımını hızlandırmak için çok şey yapabilir.

Düzenli alımı bir diyet takviyesi, Spirulina Ultra gibi, kilo kaybı bir engelli parkur haline gelmeye başladığında çok önemlidir. %100 doğal aktif bileşenler açısından zengin olan Spirulina Ultra’nın amacı, bir yandan açlık hissini gidermek, diğer yandan yağ ve şeker metabolizmasını harekete geçirmektir.

Aşağıdakiler aktif prensipler İle ilgili Spirulina Ultra:

  • Orası Spirulinametabolizmayı hızlandırmak, sinir açlığını gidermek ve vücudu yeniden inşa etmek için gerekli olan birincil protein kaynağı;
  • Orası spor salonudaha iyi psikofiziksel esenlik için spirulina’nın teşvik ettiği faydaları artıran.
Spirulina Ultra kontrendikasyonlar ve yan etkiler içermez. Düzenli alımı şunları destekler:

  • Bulunan psiko-fiziksel sağlık
  • daha iyi Karbonhidrat metabolizması günlük kalori alımını azaltmak için
  • daha iyi Lipid metabolizması bertaraf edilmesini kolaylaştırmak için
  • daha fazla kontrol açlık
Daha fazla bilgi edinmek veya sipariş vermek isteyenler için buraya tıklayın veya aşağıdaki resimde

Taklit ve orijinal olmayan ürünlere dikkat edin. Spirulina Ultra adresinden yalnızca çevrimiçi olarak satın alınabilen özel bir üründür. üretim evinin resmi sitesi belirttiğimiz linkten ulaşabileceğiniz ürün. Spirulina Ultra’yı rezerve etmek için satın alma formunu doğru bir şekilde doldurmanız ve hızlı teslimatla doğrudan evinize ulaşacak olan siparişi işleme koyacak olan bir operatörün telefon aramasını beklemeniz yeterlidir. Şu anda, Spirulina Ultra terfi dört paket için 200 € yerine 49,99 €. Son olarak, ödeme ile ilgili olarak, işaret ve teslimatta doğrudan kuryeye nakit olarak ödeyin.
Feragatname: Teklifler ve Tavsiyeler bölümündeki makalelerde bağlantısı verilen bazı sitelerde, Notizie.it’in bir bağlantısı vardır ve fiyat değişikliği olmaksızın gelirlerin küçük bir yüzdesini alır.
 
Üst