İyi bir saç kremi ile bununla nasıl başa çıkılır?

Sevvimli

New member
15 Ağustos’a yaklaşırken hava durumu uzmanlarının söylediklerine göre yüksek sıcaklıklar yeniden geri gelmek üzere gibi görünüyor. Bu vesileyle ve şimdiden hafta sonundan itibaren cıva yeniden yükselme riski taşıyor. Gelin, gelen Afrika sıcağıyla nasıl başa çıkacağınızı öğrenelim ve kendinizi bu son dalgadan koruyalım.

Yeni Afrika sıcak dalgası


Birkaç günlük dinlenme ve tazelenmenin ardından, yine sıcaklıklardaki düşüş sayesinde, önümüzdeki birkaç gün içinde, çok yüksek sıcaklıklara yol açabilecek yeni bir alevlenme ile Afrika sıcağı geri dönecek gibi görünüyor. ısı orada olmamalı. 15 Ağustos’tan önceki hafta sonundan itibaren şimdiden bu açıdan haberler bekleniyor.

11 Ağustos Cuma gününe kadar, normalden daha yüksek sıcaklıklara sahip klasik Akdeniz yazı olacak, ancak yine de normal sıcaklıklar içinde olacak ve Temmuz ayını karakterize eden sıcaklıklar gibi belirli bir aşırılık olmayacak. Hafta sonu, meteorologlar antisiklonun geri döndüğünü duyurduğu için durum değişir.

Kuzey Afrika kıyılarından Akdeniz’e gelen ve yüksek sıcaklıkları ve dolayısıyla Afrika ısısını artıran bir antisiklon. Çok fazla güneş bekleniyor, ancak aynı zamanda cıva sütununda bir artış olması sıcaklıkları yükseltme riski taşıyor ve bu nedenle bazı bölgelerde, özellikle kuzeyde, büyük adalarda ve Tiren bölgelerinde 32-34°’ye ulaşıyor.

Öte yandan Toskana ve Lazio’nun yanı sıra başkent ve Floransa’da da 35.37°’lik zirveler olurken, güneyde özellikle Sardunya’da 40°’ye varan sıcaklıklara ulaşma riski bulunuyor. Bazı gök gürültülü fırtınalar olabilir, ancak bunlar kısa ömürlü olacaktır.

Yeni Afrika sıcak hava dalgası: nasıl yapılır


Ağustos ayındaki Afrika sıcak hava dalgası Temmuz ayındaki kadar yoğun olmasa da yine de buna hazırlanmanız gerekiyor. Her zaman olduğu gibi, sadece biraz serinlemek için çeşitli tavsiye ve tavsiyeleri doğru şekilde uygulamakta fayda var. Yüksek sıcaklıklar ayrıca endişe ve strese neden olabilir.

Kendinizi en iyi şekilde savunmak için mümkün olduğu kadar taze ve rahat bir ortam sağlamanız tavsiye edilir. Bunu yapabilmek için Artic Cube gibi klimalar kesinlikle en iyi çözümdür. Ardından pencereyi sadece akşamları açmak için kapatmak, biraz taze esintinin tadını çıkarmanızı sağlar.

Ayrıca, özellikle yoğun Afrika sıcağının olduğu günlerde, günde iki litreye kadar durgun su içerek bile doğru şekilde sıvı almak önemlidir. Bu şekilde, ter ve yüksek sıcaklıklar nedeniyle çeşitli sıvıları kaybetme eğiliminde olduğumuzu göz önünde bulundurarak vücudu nemli tutmak mümkündür.

Son olarak, sabahın erken saatlerinde veya akşamları yürüyüş veya koşuyu tercih ederek günün en sıcak saatlerinde fiziksel aktiviteden kaçınmaya çalışmak iyidir. O halde belki de müze ve kütüphane gibi serin yerlere gidip biraz rahatlamak için yüksek sıcaklıklardan korunmak da aynı derecede önemlidir.

Yeni Afrika sıcak hava dalgası: klima


Yeni Afrika sıcağı dalgasını evde telafi etmek için, yüksek sıcaklıklara dayanmaya yardımcı olan bir klimaya sahip olmak iyidir. Uzmanların ve tüketicilerin görüşüne göre en iyisi, Arktik Küpkompakt ve yerden tasarruf sağlayan bir tasarıma sahip, ancak son derece güçlü çok küçük bir klima.

Doğru soğutmayı garanti altına almak için ortamı kısa sürede serin tutmanızı sağlayan portatif klima. İhtiyaçlarınıza göre ayarlamak için üç hız ile donatılmış ferahlatıcı bir ürün. Daha sonra, kullandığı teknoloji sayesinde taze ve sıcak bir eve sahip olabilen suyla doldurulacak bir tankı vardır.

Doğrudan birime bağlanan ve ardından onu açan bir cihaz. Sessiz olduğu ve gece dinlenmesini destekleyen çok rahatlatıcı bir gece lambasıyla donatıldığı ortaya çıktı. Tatilde bile yanınıza almak ve boğucu ve dayanılmaz sıcaktan arınmış geceler sağlamak için gece devam etmek için mükemmel.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için, buraya tıklayın veya aşağıdaki resimde

Sıcak havanın üniteye girmeye başladığı ve daha sonra ıslak filtreye doğru itildiği su soğutma teknolojisi ile çalışır. Sonrasında su buharlaşmaya başlar ve böylece serin bir ortama sahip olursunuz. Değiştirmeye gerek kalmadan 8 saat özerkliğe sahip filtrelere sahiptir.

Artic Cube gibi bir klima, yenilikçi olmasının yanı sıra başka işlevlere de sahiptir. Sadece serinletmekle kalmaz, aynı zamanda evinizi arındırır ve nemlendirir, böylece hava her zaman temiz ve toz parçacıklarından arındırılmış olur.

Özel ve orijinal olduğu için siparişi kolaydır, bu nedenle fiziksel veya sanal mağazalarda bulunmaz. Artic Cube gibi bir klimanın 250 TL’ye kadar olan promosyonundan faydalanmak için ürünün resmi internet sitesindeki formu verilerinizle doldurmanız gerekmektedir. 59€ ve diğer seçenekler arasından seçim yapma yeteneği. Ödeme Paypal veya kredi kartı ile veya kapıda nakit olarak yapılır, daha sonra kurye gelir gelmez nakit olarak evinize teslim edilir.

Feragatname: Teklifler ve Tavsiyeler bölümündeki makalelerde bağlantısı verilen bazı sitelerde, Notizie.it’in bir bağlantısı vardır ve fiyat değişikliği olmaksızın gelirlerin küçük bir yüzdesini alır.
 
Üst