İtalya, aşı, veri toplama ve izolasyonla ilgili üç Covid genelgesi yolda

Sevvimli

New member
İtalya’ya üç yeni Covid genelgesi geliyor: belgeler Sağlık Bakanlığı Önleme Müdürlüğü tarafından hazırlandı.
İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 10 Ağustos 2023
İtalya’da onlar yakında üç yeni temalı genelge geliyor Kovid Sağlık Bakanlığı’nın aşılar, veri toplama ve virüs pozitif kişilerin izolasyonu hakkında güncel bilgiler sağlayacağı.

İtalya, aşı, veri toplama ve izolasyonla ilgili üç Covid genelgesi yolda


Şimdiye kadar yayılan bilgiler dikkate alındığında, gelecek üç genelge üç farklı konuya odaklanacak: bundan sonrakiler aşılar Covid sonbaharda başlayacak, Veri toplama ve izleme enfeksiyonla ilgili ve son olarak, Bölgeler için hazırlanan ve enfeksiyonun özüne değinen “kılavuz”pozitif izolasyon.

tarafından hazırlanan genelgeler, Sağlık Bakanlığı Önleme Müdürlüğü hazır ama gelen haberlere göre Adnkronos Selamıbelgeler ancak sonuncusunun yayınlanmasından sonra açıklanacaktır. kararname Hükümet tarafından Resmi Gazete’de onaylanmıştır.

sirküler içerikleri


Genelgelerin amacı bir insana hayat vermektir. daha basit ve daha doğrudan iletişim ve önümüzdeki aylarda ve özellikle sonbahar mevsiminde SARS-CoV-2’nin yönetimine ilişkin göstergeler sağlamada.

Genelgeler henüz dağıtılmamışsa, zaten biliniyor. aşılama şiddetle tavsiye edilecek yaşlı insanlarsarımsak bağışıklığı baskılanmış ve ai kırılgan. Ayrıca, Bölgeler tarafından Covid verilerinin toplanmasında değişiklikler olacağı görülüyor: aslında veriler artık iletilmeyecek günlük bazda ama son tarih ile haftalık. Son olarak, pozitiflerin izolasyonu ile ilgili olarak, Bölgelere ayrıntılı göstergeler sağlanacaktır.
 
Üst