daha iyi yönetmek için ipuçları

Sevvimli

New member
bu Afrika sıcağı hafta sonu yine ülkemizi saracak. Uzmanların söylediğine göre sıcaklıklar tam olarak anormal olmasa da gelen ısıyı en iyi şekilde yönetmek için kendinizi hazırlamakta fayda var. Gelin detayları birlikte görelim.

Afrika sıcağı geliyor


Son haftalarda, değişken hava koşulları ve yer yer münferit ve ara sıra meydana gelen gök gürültülü fırtınalar nedeniyle, İskandinav kökenli serin akıntıların akışı sayesinde İtalyan bölgelerinde sıcaklıklarda düşüş kaydedildi. Ancak bu geçici rahatlama, hafta sonu yeni bir kriz dalgasının gelmesiyle birlikte geçici olarak duracaktır. Afrika sıcağı İspanya’da 45 ° C’ye kadar sıcaklıkları kaydeden.

Isı tam olarak anormal olmayacak olsa da, uzmanlar yine de savaşmaya hazırlanmanızı tavsiye ediyor. daha iyi yönet Afrika sıcağı geliyor, bazı hileler yapıyor ve iyi bir klimaya güveniyor.

Gelen Afrika sıcağı: tavsiye


Biraz var önlemlerdaha iyi yönetmek için basit ve çok pratik Afrika sıcağı hafta sonu ülkemize geliyor. Elbette, her zaman yaptığımız gibi, buna tahammül etmenin en iyi yolu vücut ısınızı düşük tutmaktır. Gibi? Her şeyden önce, hafif olması gereken yiyeceklerle. tüketimini arttırmak tercih sebebidir. meyve ve sebzeler diğer şeylerin yanı sıra, aynı zamanda su açısından zengin besinlerdir, bu nedenle sadece sağlıklı bir kiloyu korumak için değil, aynı zamanda vücudun hidrasyon seviyelerini yüksek tutmak için de önemlidir.

Beslenme konusunda devam etmek için tavsiyemiz alkollü ve şekerli içecekleri ve genel olarak diğer yaz içeceklerini tüketmekten kaçınmaktır. Görünüşe göre, bu içecekler susuzluğunuzu gideriyor gibi görünüyor, ancak gerçek şu ki, içerdikleri fiziksel sağlığı tehlikeye atabilecek katkı maddelerinden bahsetmiyorum bile, susuz kalıyorlar ve sizi şişmanlatıyorlar.

Akşam, ayrıl açık kapı ve pencerelerancak ertesi gün güneş doğmadan hemen önce veya her halükarda güneş kendini göstermeye başlar başlamaz kapatın.

Hafif, bol, açık renkli giysiler giyin. aç Saç Kremi.

Gelen Afrika sıcağı: en iyi çözüm


Daha iyi yönetmek için alınan her önlem, Afrika sıcağı varış esastır ve mutlaka uygulamaya konulmalıdır. Ancak, benimsenen günlük çözümlerin optimum yönetime izin vermesi için bir şekilde desteklenmesi gerekir. İşte burada iyi bir portatif klima kullanımı devreye giriyor, bu gerçekten fark yaratıyor ve en azından evdeyken biraz ferahlık getiriyor.

Arktik Küp İtalyan ailelerin 2023 yazının sıcak hava dalgalarıyla mücadele etmek için bel bağladıkları ilk taşınabilir klimadır. Küçük boyutlu ancak güçlü bir motor ve üç farklı hız seviyesi ile donatılmış olan bu klimanın tercih edilmesinin nedeni yalnızca pratikliği değildir. , aslında boyutu nedeniyle, ama aynı zamanda taşınabilirliği nedeniyle. Artic Cube, aslında çalışması için herhangi bir kurulum gerektirmez, elektrik için basit bir priz gerektirir. Depo su ile doldurulduktan sonra, işiniz bitti demektir.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler için buraya tıklamanız önerilir. veya aşağıdaki resimde

Sağlıklı ve çevre dostu Artic Cube, bir odayı anında tazeler. Altta yatan teknoloji gelişmiştir. yaklaşık bir su soğutma teknolojisiArtic Cube sayesinde bir odanın sıcak havasını yakalar, ıslak filtreye doğru iter, buharlaşmasını sağlar ve taze hava olarak odada yeniden sirküle eder.

Sekiz saatlik özerkliğe sahip Artic Cube, hem iç hem de dış mekan kullanımına uygundur. Geceleri yayılan yumuşak ışık uykuya neden olur.

Taklit ve orijinal olmayan ürünlere dikkat edin. Arktik Küp yalnızca çevrimiçi olarak satın alınabilen özel bir klimadır. üretim evinin resmi sitesi belirttiğimiz linkten ulaşabileceğiniz ürün. Artic Cube’u rezerve etmek için satın alma formunu doğru bir şekilde doldurmanız ve bir operatörün aramasını beklemeniz yeterlidir. Bunlar, satın alma verilerini onayladıktan sonra, birkaç iş günü içinde ekspres teslimatla doğrudan evinize ulaşacak olan siparişi işleme koyacaktır. Şu anda, Arctic Cube terfi tek bir klima için 59,00 €. Teklif, satın almaya karar verdiğiniz klima sayısına göre değişir. Son olarak, ödeme ile ilgili olarak, işaret ve paketin teslimi üzerine doğrudan kuryeye nakit olarak ödeyin.

Feragatname: Teklifler ve Tavsiyeler bölümündeki makalelerde bağlantısı verilen bazı sitelerde, Notizie.it’in bir bağlantısı vardır ve fiyat değişikliği olmaksızın gelirlerin küçük bir yüzdesini alır.
 
Üst