Üç yıldız FLO koleksiyonunda buluştu!

Leila

Global Mod
Global Mod
Genç, dinamik ve çağdaş ömrün çizgisiyle FLO, bayanlar için farklı tarzları bir ortaya getirerek oluşturduğu yeni koleksiyonu ile döneme iddalı bir giriş yapıyor.

Aslıhan Güner

Stil sahibi bayanlara muhtaçlığı olan her usul ayakkabıyı sunan FLO’nun yeni koleksiyonunu son devrin yükselen yıldızlarından Ebru Şahin, Aslıhan Güner ve Yağmur Tanrısevsin tanıtacak.

Yeni dönemde “Benim FLO’m Benim Dünyam” sloganıyla bayanlara seslenecek olan FLO, yılın trendlerini yansıtan modellerle moda severlerle buluşuyor. Bayanlar için her usule ve moda uygun alternatifler sunan FLO, İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu 3 ünlü isimle tanıtıyor. Son periyodun yükselen yıldızlarından; Ebru Şahin, Aslıhan Güner, Yağmur Tanrısevsin bu dönem FLO’nun yeni dönem marka yüzü oluyor…

Yağmur Tanrısevsin

“Benim FLO’m Benim Dünyam” sloganıyla bayanlara seslenecek olan FLO, her bayanın kendi öyküsünün başrolü olduğu, kendi modunu ve biçimini yansıttığı reklam sinemalarıyla de yeni döneme damga vuracak!

Ebru Şahin

Her mevsimin trend ayakkabıları içinde yer alan sneakerlar, ünlü oyuncu Ebru Şahin’in dinamik ve çağdaş duruşuyla temsil edilecek. Bayanların vazgeçilmezi, şıklığı ve asaleti yansıtan topuklu ayakkabı koleksiyonun yüzü Aslıhan Güner olurken, yaz mevsimin beğenilen eserleri olan terlik ve sandalet koleksiyonunu ise Yağmur Tanrısevsin tanıtacak.