Tunik Nedir?

Leila

Global Mod
Global Mod
Tunikler uzun uzunluklu ve bol kesitli bayan gömleklerine denir. Pantolon, tayt ile kombinler yapılabilen kullanışlı bir gömlek tipidir. Ekseriyetle tesettürlü hanımların çoğunlukla tercih ettiği bir kıyafettir. Bunun en önemli niçini bol olmasıdır.


Vücut çizgilerini gizlemesi ve ortasında rahat bir biçimde hareket etmenizi sağlaması tuniğin tercih edilmesinde değerli rol oynar. hem de her mevsim için farklı modellerde tunikler alabilirsiniz. bu biçimdece mevsim fark etmeksizin istediğiniz pantolon, tayt ile göz kamaştıran kombinler yapmanız mümkün hale gelmektedir. Tunikler gerek günlük hayatınızda gerek iş hayatınızda size kolaylık sağlayacak şık kıyafetlerdir. Her vücudunu rahatça bulabileceğiniz bir kıyafettir. Büyük vücut giyen hanımların da dilediğince tunikler seçerek şık kombinleri ile adeta bir yıldız üzere parlamaları mümkündür.

Tunik nasıl seçilir?

Şimdi ise gelelim hanımlar tarafınca sıkça sorulup, merak edilen bir öbür bahse. ‘’tunik nasıl seçilir?’’ Tunik seçerken dikkat etmeniz gereken birtakım başlıklar vardır. Gelin daima birlikte bu başlıklara özetlemek gerekirse göz atalım.

Modayı takip edin!

Biliyorsunuz ki bütün kıyafet seçimlerinde modayı takip etmek epey değerlidir. Modaya ayak uydurarak epey daha şık görünmeniz mümkündür. Sitemizdeki tuniklere göz atarak en yeni moda tunikleri seçebilir ve gönül rahatlığıyla kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Modası geçmiş tunikleri tercih etmek şıklığınızdan ödün vermeniz manasına gelir. Modaya uygun, trend renkleri ve çağdaş kısımları tercih etmeniz katiyen faydanıza olacaktır.

Doğru Rengi seçin!

Tunik seçimlerinizde ehemmiyet vermeniz gereken bir başka konu muhakkak renk seçimini hakikat yapmaktır. Tercih ettiğiniz tuniğin girdiğiniz her ortama ve kombine ahenk sağlamasını istiyorsanız bu mevzuda seçici olmanız gerekecektir. Bu mevzuda yapabileceğiniz birinci şey dolabınıza bakıp hangi renklerin yükte olduğunu tespit etmektir. Bu usul yardımıyla kendiniz için uygun rengi bulabilirsiniz. Şayet rastgele bir fikir sahibi olamadıysanız, uçuk renklerden uzak durmanız faydanıza olacaktır. Nötr renkleri seçerek, tercih ettiğiniz tuniğin çarçabuk her kombine ahenk sağladığını nazaranbilirsiniz.

Size uygun olan şekli belirleyin!

Biliyorsunuz ki her insanın kendine mahsus bir usulü vardır. Kimi insanların daha epey spor üslupta giyinmekten hoşlanır ve spor kıyafetleri tercih eder. Kimileri ise daha heybetli ve şık tunikleri tercih etmektedir. Bu noktada şekliniz konusunda fikir sahibi olmanız gerekiyor. Giymekten keyif aldığınız ve sizin stilinizi yansıtan tunikler, günlük ömrünüzde kendinizi âlâ hissettirecektir. Üslubunuz konusunda aklınızda soru işaretleri varsa LilasXXL sitesindeki tunikleri inceleyerek kendi biçiminize en yakın tuniği seçebilirsiniz.

Kumaş Seçimine dikkat edin!

Son vakit içinderda sağlıklı ve doğal kumaşlardan yapışmış kıyafetleri seçmek trend haline geldi. Kendiniz için şık ve kaliteli bir tunik seçmek istiyorsanız, mutlaka doğal ve sıhhatinizi tehdit etmeyen kumaşlardan yapılmış tunikleri tercih etmelisiniz. Kalitesiz ve sıhhatiniz için uygun olmayan kumaşları seçmeniz durumunda, deri yoluyla bedene alınan kimyasallar sıhhatinizi makûs istikamette etkileyecektir. bununla birlikte gün ortasında sizi rahat hissettirecek kumaşları seçmeniz konforunuzu arttıracaktır. Ek olarak sizi terleten kumaşlardan kaçınmanız gerekir . Sitemizdeki tunikleri inceleyerek kendiniz için kaliteli ve sağlıklı kesimler seçebilirsiniz.

Tunik uzunluğuna dikkat edin!

Tunik seçmedilk evvel dikkat edilmesi gereken kıymetli bir noktadır. Çok uzun tunikler seçmeniz durumunda yaşınızın olduğundan fazla gösterebilirsiniz. Diz altına inmeyen tunikleri seçmeniz daha genç ve çağdaş gözükmenizi sağlayacaktır. Altına giydiğiniz pantolon yahut taytı gizlemeyecek uzunlukta tunikler seçmeniz epeyce daha şık gözükmenizi sağlayacaktır.

Büyük Vücut Tunik Seçimini Nasıl Yapmalısınız?

Her vücuttan her yaştan hanımların ilgisini çeken tunikler artık vazgeçilmezimiz oldu. Çoklukla büyük vücut seçimi yapanlara şişman damgası vurulsa da, bu epey yanlış bir algıdır. Vücutların yalnızca birer sayı olduğunu başımızda netleştirmemiz gerekiyor. Bütün bayanlar şık olmayı ve tüm gözlerin üstünde olmasını ister. İstediğimiz şık imgeyi yakalamak için vücudumuzu tanımamız epey değerlidir. Öncelikle bedeninizdeki beğenilen yerleri ön plana çıkarmanız gerekecektir.Bunun için bedenize en uygun tuniği seçmeniz faydanıza olacaktır. Bu noktada Lilas size çok yardımcı olacaktır. İstediğiniz modellerde, istediniz desenlerde, dilediğiniz tuniği uygun fiyatlarda satın alarak göz kamaştırıcı bir manzara elde edebilirsiniz.

Büyük Vücut Tunik Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Unsurlar

Renk seçimi


Büyük vücut tunik seçimleri yaparken renk seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Ancak hepsindilk evvel sizin bu soruyu kendinize sormanız gerekiyor. Hangi rengi kendinize yakıştırıyorsanız onu giymeniz epeyce daha gerçek olacaktır. Bunlara karşın renk seçmek konusunda kararsızsanız ve yardıma gereksiniminiz olduğunu düşünüyorsanız işte size tavsiyeler. Olduğunuzdan daha zayıf gözükmek istiyorsanız, beraberinde şık bir görünüş yakalamak istiyorsanız siyah rengini tercih edebilirsiniz. Şayet her kombine her ortama ahenk sağlamak ve ışıl ışıl gözükmek istiyorsanız.Nört renkleri tercih etmek işinizi pek kolaylaştıracaktır.

Tunik modelleri

Tunikler karşımıza sade tunikler ve desenli tunikler olarak karşımıza çıkabilirler. Birbirinden farklı kumaşlardan, desenlerden, kesitlerden oluşan tunikler seçim yapma konusunda sizlere çeşitlilik sağlayacaktır. Fırfırlı, şifon ve payetli bir görünüme sahip olmak istiyorsanız tüm aradıklarınıza kolaylıkla ulaşabilirsiniz. bununla birlikte uzun ağabeye tunik modelleri de hanımlar tarafınca sıkça ilgi görüyor. Bütün bu modelleri gözden geçirip karar vermek istiyorsanız , Lilas XXL’ı ziyaret edebilirsiniz.

Beden Kompleksini yıkın

43 vücut ya da 53 vücut, bunlar yalnızca sayıdan ibarettir. Birtakım beşerler tarafınca tuniklerin kilolu kıyafeti olduğu söyleniyor. Tuniklerin kilolarınızı saklamakta yardımcı olduğu gerçek bir bilgidir. Ancak ‘’tunikler şişman kıyafetdir’’ demek çok yanlış bir davranıştır. Tunikler estetik gözükmenizi sağlayacak her vücuttan bayanın tercih ettiği bir kıyafettir. Yanlışsız seçimleri yaparak bir yıldız üzere parlamanız ve tüm gözleri üstünüze çekmeniz mümkündür. İnsanların ne söylemiş olduğini umursamayın ve kendinizi nasıl düzgün hissediyorsanız o denli giyinin.
 
Üst