TOKİ 144 konut ile 96 iş yerini açık artırmayla satacak

celikci

New member
TOKİ yetkililerinden edindiği bilgiye bakılırsa, 6 Ekim Çarşamba günü saat 10.30’da 144 konut için, 7 Ekim Perşembe günü saat 10.30’da ise 96 iş yeri için müzayede yapılacak.

Açık artırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak, “www.emlakmuzayede.com.tr” adresinden de teklif verilebilecek.

Alıcılar; Amasya, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bolu, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Kütahya, Malatya, Manisa, Niğde, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak ve Yozgat vilayetlerinde satışa sunulan konutlara, yüzde 25, 40 yahut 50 peşinat ile 60 yahut 180 ay vadeyle sahip olabilecek.

Ayrıyeten Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Amasya, Balıkesir, Bitlis, Bolu, Çankırı, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Mardin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Zonguldak vilayetlerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 10 yahut 25 peşinat ile 120 yahut 180 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya ait bankacılık hizmetleri, Türkiye Halk Bankası ve T.C. Ziraat Bankası tarafınca yürütülecek. Müracaatlar ve teminatlar, bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek. Detaylı bilgilere, “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek.
 
Üst