Şık ve rahat erkekler görmek ister misiniz?

Leila

Global Mod
Global Mod
En yakın dostunuz ‘Yüksek Topuklar’ olarak, size bir teklifimiz var: Etrafınızda şık ve kibar bir erkekler görmek ister misiniz? Yanıtınız evet ise, sevdiğiniz erkeklere, her gün şık ve rahat hissedeceği armağanlar alabilirsiniz.


Pekala, bunu niye yapacaksınız? Siz, sevdiğiniz bir erkeğe kalpten gelerek şık bir ikram alırsanız, bakışlarınız ile bunu muhakkak ederseniz; armağanınızı giydikçe güzelleşir ve etrafınızda şık, rahat bir erkek olur.

Erkek denildiğinde illa ki aklınıza eşiniz, sevgiliniz gelmesin. Bu kimi vakit oğlunuz, kimi vakit işvereniniz, kimi vakit kardeşiniz, kimi vakit kayınbabanız olabilir. Şık ve rahat görmek istediğiniz bir erkeğe, “Altınyıldız Classics” serisinden bir armağan verin. bakılırsaceksiniz, beş dakikada işler değişecek!

Altınyıldız Classics’in günün her saatinde rahatlık peşinde olanlar için sunduğu modüller, yaratıcılığın konuştuğu özgün tarzlara imza atıyor.

Yeni dönem koleksiyonunda konfor ve şıklığının ön planda olduğu Altınyıldız Classics koleksiyonunda yer alan montlar, kalın örgü kazaklar, pantolonlar ve botlar, gücün ve yaratıcılığın izinde olanlara, günün her anı için tarz sahibi teklifler sunuyor.

Altınyıldız Classics’in kış kombinlerinin şayet olmazsa olmazı kalın örgü kazakları her tarza kolay kolay ahenk sağlıyor. Altınyıldız Classics’in soft ve elegan kadife pantolonları, dokusuyla kışın soğunu ısıtmaya hazır.

Triko ceketlerden sweatshirtler ve kareli gömleklere kadar trend kesimlerle günün ritmine rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Ayrıyeten kışın şayet olmazsa olmazı katmanlı giyside, balıkçı yaka triko üzerine giyilen kışlık ekose gömlekler, onları en güzel biçimde tamamlayan puffer montlar ve kürklü kabanlar da soğuk kış tarzının tezini artırıyor.

Altınyıldız Classics’in özgün, rahat ve şık bot modelleri ise casual usuldeki kombinlerin favori tamamlayıcısı oluyor. Bilhassa kadife ve yün pantolonlarla epeyce güzel görünen botları renkli yün çoraplarla tamamlayarak tarza fark katmak mümkün.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız: www.altinyildizclassics.com

.
 
Üst