Özelleştirme Yönetimi’nden iki vilayette taşınmaz satışı

celikci

New member
ÖİB’nin mevzuya ait kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, Maliye Hazinesi ismine kayıtlı Ankara’nın Gölbaşı ilçesi Kızılcaşar-İmar Mahallesi’ndeki taşınmazın 2 milyon 100 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Yılteks Dokumacılık Konfeksiyon Madencilik İnşaat Turizm Güç Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti’ye satışı uygun bulundu.

Tıpkı yerdeki bir öbür taşınmazın 1 milyon 400 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Altınova Tuğra İnşaat Güç Nakliye Mühendislik Madencilik Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret AŞ’ye satılmasına onay verildi.

Bu bölgedeki bir öbür taşınmazın da 2 milyon 850 bin lira bedelle bir daha Altınova Tuğra İnşaat Güç Nakliye Mühendislik Madencilik Üretim Pazarlama Sanayi ve Ticaret AŞ’ye satışı onaylandı.

Maliye Hazinesi ismine kayıtlı Ankara’nın Yenimahalle ilçesi Susuz Mahallesi’ndeki taşınmazın 867 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Muharrem Topuz’a satılması uygun bulundu.

Sümer Holding AŞ ismine kayıtlı Balıkesir’in Gönen ilçesi Kurtuluş Mahallesi’ndeki taşınmazın 5 milyon 5 bin lira bedelle en yüksek teklifi veren Erkan Sarı’ya satılması onaylandı.
 
Üst