Müzik yıldızı Money Boy takım antrenmanına katıldı

Temel

Global Mod
Global Mod

FC Schalke’ye yeni katılan sadece teknik direktör Karel Geraerts değil. Kulüp aynı zamanda antrenmanlara da uğrayan tanınmış yeni bir taraftar kazandı.

Schalke’de her şey yeni: Teknik direktör Thomas Reis’in görevden alınmasının ardından Revierklub, Karel Geraerts’i yeni bir ana antrenör olarak buldu. Boşalan yönetim kurulu başkanlığı pozisyonuna da yeni bir kişi bulundu: Ocak ayından itibaren kulübün kaderini Matthias Tillmann yönetecek.

Ancak Schalke’nin kulübe sadece yeni eklemeleri yok. “Royal Blues” ayrıca yeni ve önemli bir hayran kazandı: rapçi Money Boy, birkaç aydır sosyal medya profilleri aracılığıyla kulüp için büyük bir heyecan yaratıyor. Salı günü sanatçının diğer adıyla “Beezy” ilk kez Schalke antrenmanına konuk oldu.

Schalke forması ve Schalke şapkasıyla antrenman sahasında görüldü. Ziyaretinin nedeni: Bir Schalke şarkısı yazmış ve şimdi de bu şarkının videosunu çekmek istiyor.

Money Boy, “Bir yandan elbette yeni teknik direktörle birlikte takıma bir göz atmak ve işlerin iyiye gidip gitmediğini görmek istiyorum” dedi. Rapçi, “Bir yandan da ‘Schalke’ parçası için yeni müzik videomu çekiyorum” diye devam etti. Parçanın 3 Kasım’da yayınlanması planlanıyor.

Karel Geraerts’in “havası” var

Money Boy aynı zamanda kulübe sadakat sözü de verdi: “Tabii ki birkaç maç kaybetmiş olsalar da olmasalar da takımın yüzde 100 arkasındayım.” Yeni başantrenör Karel Geraerts ile geleceğe umutla bakıyor ancak kendi standartlarını belirliyor: “Onun çok havalı olduğunu ve bunun zaten takıma transfer edildiğini söyleyebiliriz.”

Her şeyden önce, 17 yaşındaki genç yetenek Assan Ouédraogo ona umut veriyor: “Bence o, gelecek. Almanya’nın en parlak yeni yeteneği. Kalmalı çünkü Schalke’nin geleceği kesinlikle parlak. Zaten yeterince kayıp verdik.” genç yetenek. umarım sıradaki o değildir.”

“Ben de fazla karışmak istemiyorum”

Money Boy’un kulüpte bir geleceği var mı? Müzisyen, “Çok fazla müdahale edip kendimi önemli kılmak istemiyorum. Yardımcı antrenörden çok taraftar olarak buradayım, bu gelecekte olabilir ama henüz değil” dedi.

Belki gelecekte en azından Money Boy, Schalke Toren’deki geleneksel “Ömür Boyu Mavi Beyaz” yerine Veltins Arena’da “Schalke” ile patlama yapacak.