Konut takviye paketine arsa kampanyasıyla katıldı

celikci

New member
Nef, satışların devam ettiği arsa projeleri Sakarya, Çanakkale, Balıkesir ve Hirfanlı’da 1 yıl sabit fiyatlı, 24 ay 0,39 faiz ile satış kampanyası başlattı.

Gayrimenkulün, bilhassa de yerin daha da değerli olduğu bir periyoda girdiklerini vurgulayan Nef İdare Konseyi Lideri Erden Timur, “Şu an benim naçizane tavsiyem hakikat yerde bulunan gayrimenkulün alınması ve eldeki gayrimenkulün de satılmaması tarafında. Büyük kentlerde yaşayan ve gereğinden çok ruhsal yük taşıyan yatırımcılardan beraberinde çiftlik ve bahçe opsiyonu olarak da kullanılacak arsa talebi de daima artıyor. Gerçekten maliyetler niçiniyle konut fiyatları da artış trendinde. Bu gerçekler ışığında biz mesken hayali kuramayanlara fırsat sunuyoruz. Finansal yahut emtia yatırımları ile de uzun vadede karşılaştırıldığında daima en karlı yatırımın arsa yatırımı olduğunu görüyoruz. ötürüsıyla yapılan tüm araştırmalara bakılırsa tarihteki en kârlı yatırım arsa. Gerçek yerde yere yatırım yapıp kaybedenini hiç görmedim. Bugüne kadar daima kazandırdı, bundan daha sonra daha da fazla kazandıracak” dedi.

Nef Arsa tarafında projeyi çalışırken, evvel bu riskler çerçevesinde bağımsız kuruluşlara tahliller yaptırdıklarını kaydeden Timur, “Nef olarak arsa yatırımı bizim ana işimiz olduğu için Nef Arsa tarafında da tüketiciler ve müşteriler için tüm tahlilleri tamamlanmış biçimde yatırım imkanı sunuyoruz. ötürüsıyla bilgi eksikliğini, iş takip zorluğunu ve küçük bütçelerle yatırım yapma zorluğunu çözüyoruz” diye konuştu.
 
Üst