Kaiser ile nadir fotoğraf – dünya şampiyonu kabulü açıklıyor

Temel

New memberFranz Beckenbauer hala futbol kitlelerini hareket ettiriyor. Bu, kendisi ve dünya şampiyonu Andreas Brehme ile yakın zamanda çekilen bir fotoğrafa verilen tepkilerle de gösterildi.


Almanya’nın futbol efsanesi Franz Beckenbauer nasıl? “Kaiser” halk arasında nadiren görünür, bu yüzden birçok hayran kendilerine bu soruyu uzun süredir soruyor. Cuma günü, dünya şampiyonu Andreas Brehme kendisinin ve Beckenbauer’in bir fotoğrafını paylaştı ve “Kaiser ve benden Noel selamları” yazdı.


Beckenbauer’in fotoğrafları artık nadir hale geldi. Brehme ile şu anki fotoğrafta, yine nadir görülen son zamanlarda halka açık görünümlerinde olduğu gibi, fark edilir derecede ince ve sıska görünüyor.


Andreas Brehme yaptığı kısa açıklamada fotoğrafın nasıl ortaya çıktığını “Bild”e anlattı. Buna göre ikili, Salzburg restoranı “Huber’s im Fischerwirt”te iki ila üç saat birlikte oturdu. Aynı zamanda Franz-Beckenbauer-Vakfı hakkında da olmalıydı. Brehme, “Lothar Matthäus gibi ben de vakfın elçisiyim. İyi bir amaç için kampanyalar ve sponsorlar hakkında konuştuk” diyor.


Peki Franz Beckenbauer nasıl? “Franz iyi bir izlenim bıraktı.”


77 yaşındaki oyuncu, son yıllarda defalarca sağlık sorunlarıyla mücadele etti. Bu, Alman futbolunun eski parlak ışığının şimdi oldukça gölgeli bir varoluş sürmesinin ve Salzburg’da tenha bir hayat sürmesinin nedenlerinden biri. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz: “Franz Beckenbauer gerçekte ne yapıyor?”.
 
Üst