Hisarcıklıoğlu, CACCI Lider Yardımcılığı nazaranvine bir daha seçildi

Beykozlu

New member
Avustralya’nın Melbourne kentinde yapılan kurul toplantısında, Hisarcıklıoğlu bir daha Lider Yardımcısı olarak seçilirken, mevcut Lider Samir Modi de misyonunu Avustralya’dan Peter Mcmullin’e devretti.

Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI), 1966 yılında 10 ulusal ticaret odası tarafınca Tayvan’da kuruldu.

Avustralya Kıtasından Avustralya, Papua Yeni Gine, Yeni Zelanda, Doğu Asya’dan Hong Kong, Japonya, Güney Kore, Moğolistan, Tayvan, Rusya Federasyonu; Güneydoğu Asya’dan Brunei, Kamboçya, Endonezya, Malezya, Filipinler, Singapur ve Vietnam, Güney Asya’dan Bangladeş, Hindistan, Nepal, Pakistan ve Sri Lanka, Orta Asya’dan Azerbaycan, Gürcistan, İran, Tacikistan, Özbekistan ve Türkiye’den oluşan 28 ülkenin Odalar Birlikleri CACCI’ye üyedir. Asya-Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu, dünya nüfusunun %40’ını ve dünya iktisadının %23’ünü kapsayan Asya-Pasifik Bölgesinin en büyük iş dünyası örgütüdür.

28 ülkeden yaklaşık 3 milyon şirketi temsil etmektedir. Hedefi, üye ülke iş dünyalarını bir ortaya getirerek Asya-Pasifik bölgesi ekonomilerinin gelişmesine katkı sağlamaktır.
 
Üst