Gladbach, Bayern yenilgisinden sonra FCB patronu Oliver Kahn ile alay etti

Temel

Global Mod
Global ModFC Bayern’in Gladbach’taki acı yenilgisinin ardından Oliver Kahn da rakibinin alaylarına katlanmak zorunda kaldı. Bir tweet’te Borussia bir kaydırma yaptı.


Asık suratla maçı tribünlerde Hasan Salihamidzic’in yanında takip etti ve spor direktörüyle çılgınca el kol hareketleri yaparak konuşmaya devam etti. Ancak bu sefer, Dortmund’da sezonun ilk yarısındaki gibi bir öfke patlaması yaşamadı ve uzatma dakikalarında 2-2’lik eşitlikle çıldırdı ve koltuğunu ve önündeki demir çubuğu salladı.


Yine de, buna bir imayla katlanmak zorunda kaldı. Son düdükten hemen sonra, Gladbach’ın resmi İngilizce Twitter hesabı, Kahn’ın Dortmund’da çılgına döndüğü bir fotoğrafını yayınladı.


Ve kendini beğenmiş bir şekilde yorum yaptı: “Yazı satın alırsan ama yine de Gladbach’ı yenemezsen.” Tweet, Pazar öğleden sonra şimdiden 200.000’den fazla beğeni topladı.


Milli kaleci Manuel Neuer’in (kırık bacak) sakatlanmasının ardından rekor şampiyonlar, Gladbach’ın bir numarası Yann Sommer’i kışın 8 milyon Euro’ya imzalamıştı ve bu tutar, ikramiyeler dahil 9,5 milyona çıkabiliyor. 34 yaşındaki oyuncu, 2:3’te eski iş yerine döndü ve Münih adına kalede durdu.


Bu arada Kahn, Dortmund’daki olaydan sonra mizah gösterdi ve volkanik patlamasının videosunu şu sözlerle retweetledi: “Bu sonuç sizi sandalyenizden düşürür.”


Bu sefer de Kahn’dan bir cevap bekleyebilir miyiz? Yenilginin ardından Bayern Münih’teki oldukça gergin ruh hali nedeniyle, 53 yaşındaki oyuncunun şu an için şaka yapması pek olası değil.
 
Üst