FC Bayern zaferinden sonra Musiala: “Buradaki herkes biraz kızgın”

Temel

Global Mod
Global ModFC Bayern, FC Augsburg’a karşı kazandı ve üç sayı kaydetti. Ancak Jamal Musiala’nın açıkladığı gibi oyuncular tatmin olmadı.


Cumartesi öğleden sonra heyecan verici bir maçtı: Sonunda FC Bayern, FC Augsburg’a karşı 5:3 kazandı. Milli teknik direktör ve eski Bayern teknik direktörü Hansi Flick’in gözleri önünde, Alman rekor şampiyonu üç sayı kaydetti. Antrenörler ve oyuncular yüzde 100 memnun değildi.


Jamal Musiala, Sky TV kanalına yaptığı açıklamada, “Bugün üç gol yememiz gerektiğini düşünmüyorum. Buradaki herkes buna biraz kızgın. Her zaman arkada temiz bir sayfa tutmak istiyoruz.”


“Üç gol atmamıza gerek yok”


Maçın hemen başında Augsburg’dan Mergim Berisha ikinci dakikada skoru 1-0’a getirdi. Daha sonra forvet 60. dakikada penaltıyı çevirdi. Uzatma süresinde Irvin Cardona da golü atarak skoru 5:3 yaptı.


Yine de Bayern mutlu olabilir. Galibiyet sayesinde hesabınızda 52 puan var. Almanya rekortmenlerinin en yakın takipçisi Borussia Dortmund Cumartesi günü puan kaybetti. Revierderby’de 2:2 olması nedeniyle BVB 50 puana sahip.
 
Üst