Emmanuel Adebayor lüks evleri ve arabaları sergiliyor

Temel

Global Mod
Global Mod
Eski yıldız forvet Emmanuel Adebayor, takipçilerine lüks hayatına dair özel bir fikir veriyor. Bunu yaparken de bir mesaj gönderiyor.


Arsenal, Manchester City ve Real Madrid gibi üst düzey kulüplerde görev yapan Emmanuel Adebayor, kariyerini henüz 39 yaşında bitirmedi. Şu anda memleketi Togo’da tekrar forma giyiyor. Her zaman takipçilerinin yolculuğuna katılmasına izin verir.


2008 Afrika’da Yılın Futbolcusu ayrıca futbol becerilerinin ona mümkün kıldığı lüks yaşamı sunmayı da seviyor. Yeni bir video gönderisinde, 242 kez Premier League oyuncusu şimdi mülkü hakkında bir fikir veriyor.


Villa, pahalı arabalar, kendi logosu


Adebayor, lüks araba koleksiyonunu, devasa havuzunu ve muhteşem villasını gururla sunar. Bir şey asla eksik olmamalıdır: kendi logonuz. Sadece paspasta değil, bilardo masasında da bulunabilir.

Emmanuel Adebayor: Adı logosunu süslüyor.
Emmanuel Adebayor: Adı logosunu süslüyor.

Emmanuel Adebayor: Adı logosunu süslüyor. (Kaynak: İnstagram/e_adebayor)

Adebayor katkı hakkında şu sözlerle yorum yapıyor: “Bu ev lüksten daha fazlasını temsil ediyor.” Bunun yerine, sıkı çalışmanın, disiplinin ve inancın sonunda meyvesini verdiğini hatırlatır. Togo milli takımının rekor golcüsü, “Hikayem, ne kadar büyük görünürlerse görünsünler, hayallerinizden asla vazgeçmemeniz için size ilham versin” diye yazdı.


Bunun dışında Emmanuel Adebayor da alçakgönüllü tarafını göstermeyi seviyor. Protz videosunu, gençken oynadığı futbol sahasını ziyaret ederken gösteren bir dizi fotoğraf izledi. 1,5 milyon takipçisiyle iyi giden bir karışım.
 
Üst