Eintracht yıldızı Kamada: Kimya Nobel Ödülü sahibinden alışılmadık teklif

Temel

New memberKimya Nobel Ödülü sahibi Benjamin List, Eintracht oyuncusu Daichi Kamada’yı kesinlikle Main’de tutmak istiyor. Karşılığında ona alışılmadık bir teklifte bulunur.


Bir Frankfurt Eintracht oyuncusu alışılmadık bir teklif aldı: Daichi Kamada. En büyük hayranlarından biri olan Nobel Kimya Ödülü sahibi Benjamin List, kesinlikle oyuncuyu Ana Sırada tutmak istiyor ve karşılığında Stockholm’de araştırması için aldığı madalyasını sunuyor.


Hessians’ın 2-0 kaybettiği Napoli maçından önce List, Japon uluslararası oyuncuyu ve Eagles’a yaptığı hizmetleri övdü. Maçtan önce Amazon Prime’da yayınlanan “Giderse kalbim kırılır. Bugün madalyamı teraziye atmak için fırsat değerlendirmek istedim. Kalırsa ona vereceğim” dedi.


Kimyager, Eintracht’ın onursal üyesidir.


Kamada, 2017’de Frankfurt’a geldi ve en iyi performans gösteren oyunculardan biri. Ancak sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Görünüşe göre geçen yaz bir Premier Lig kulübü ve Portekiz’den teklifler gelmişti. Kamada bu sezon yedi gol ve beş asist yaptı.


Kimyager Benjamin List, çocukluğundan beri ilan edilmiş bir futbol hayranıdır. Main metropolünde büyüdü ve şimdi kulübün onursal üyesi oldu. Hatta derneğin sürdürülebilirlik komitesinin bir üyesidir. 2021’de asimetrik organokataliz üzerine yaptığı araştırma nedeniyle Nobel Kimya Ödülü’nü aldı.
 
Üst