Dünyanıza yaz ruhu getiren koleksiyon çıktı!

Leila

Global Mod
Global Mod
Ayakkabı Dünyası’nın sokak modasından ve dünya trendlerinden ilham alarak hazırladığı 2021 İlkbahar/Yaz Bayan Koleksiyonu, dönemin en beğenilen modellerini ayakkabı ve çanta tutkunlarının beğenisine sunuyor. Yeni koleksiyonun heybetli dizaynları, modayı genç ve çağdaş duruşla buluşturuyor.


Ayakkabı Dünyası 2021 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, her tarza ve her yaş şekline uygun alternatiflerle zamansızlığa vurgu yapıyor. Çağdaş babet, loafer, terlik ve sandaletlerin eşlik ettiği yeni koleksiyonda, pastel renkler ve sade dokunuşlar egzotik derilerle birleşerek feminen ve tarz sahibi bir bayan yaratıyor.

Minimal metal zincirler, hasır ve mimari izler taşıyan topuk bilgileriyla birleşerek yaza damga vuruyor. Sportif ve kentli üslubu bir ortada sunan bayan koleksiyonunda vazgeçilmezlerden olan nude rengin yanı sıra bebek mavisi, bej, krem ve metalik tonlar öne çıkıyor.


Pastel renklerdeki deri ve süet materyaller ve sportif kumaşlarla sneakerlar, en şık kombinlere eşlik ediyor. Gücünü ve gücünü günlük koşturmacaya yansıtan, özgüveni yüksek ve kuvvetli bayanlar için tasarlanan modeller, sokak tarzını renkli hale getiriyor.

Ferah yaz hissi veren ayrıntılara sahip örgü modeller, 2021 ilkbaharında dikkatleri sadeliğe çekiyor. İncecik bantlardan ve örgülerden oluşan terlikler ve sandaletler, gündüzden geceye geçişler için en ülkü modelleri yansıtıyor.


Gardıropların şayet olmazsa olmazlarından terlikler, 2021 yazında renkli dizaynlar, beklenmedik topuklar ve kalın tabanlarla geri geliyor. 2021 İlkbahar/Yaz dönemi 90’ların peşine takılıyor ve ince bantlı sandalet ve terlikleri karşımıza çıkarıyor. Nude tonların yükte olduğu modellerde örgü ayrıntılar kendini bir adım öteye konumluyor.

Babet modellerinde ayrıntılardaki renklerin harmonisi desteklenirken, hem de dizaynlara elegan bir hava veriliyor. Yaz hissini sonuna kadar yaşatan babetleri elbiselerle, jeanlerle ve şortlarla kombinleyerek cool bir görünüm elde edebilirsiniz. 2021 İlkbahar/Yaz dönemi, minimal formların çağdaş ayrıntılarla buluşmasına eşlik ediyor. Kesikleri olan küt burunlu sandaletler yahut heykelsi topuklu parmak ortası terlikler, koleksiyonda çoğunlukla karşımıza çıkıyor.


2021 İlkbahar/Yaz çanta modası küçük çantaların hâkimiyeti altında. Çanta dizaynlarında renklerin tesiri kendini gösterirken küçük çanta tokaları, egzotik deriler ve zincirler, 2021 yaz çanta modasına damga vuruyor. Renk olarak krem, nude, su yeşili ve bebek mavisinin yanı sıra gümüş ve altın renkleri de ağır olarak tercih ediliyor.

Yumuşacık deriler ve son derece sade ancak göz alıcı renklerle tasarlanan küçük çantalar, minimalist hayat biçimine teğe bir ahenk sağlıyor. Yılın bu en renkli devrinde yumuşak derilerden, soft renklerden, büzgü ve pilelerden oluşan çantalar ön planda…

Yaz için yılan derisi ve kroko trendlerde yerini alıyor. Tabiatın kuvvetli yanlarını yansıtan baskılar dizaynlara özgün bir hava verirken en şık kombinlere egzotik bir görünüm katıyor. Vakitsiz ve şık manzarasıyla dönemin en havalı çantaları gri, bej, bebek mavisi, siyah tonlarında ve biraz daha sert kutu formlarında hayat buluyor.
 
Üst