Dr. Özkul TRPharm Araştırma Birimi’nin başına getirildi

KaraYeL

New member
TRPharm Türkiye Araştırma Birimi’nin başına Dr. Günhan Özkul getirildi. Araştırma Birimi’ne liderlik edecek olan Özkul, yeni nazaranvinde TRPharm’ın Türkiye’de ve MENA (Middle East &North Africa) Bölgesi’nde karşılanmamış gereksinimlerin hayata geçirilmesine yönelik planladığı projelere bilgi birikimi ve tecrübeleriyle katkı sağlayacak.

Inovatif sıhhat şirketi olma vizyonu ile paralel olarak sıhhat alanında ülkemizde ve MENA bölgesinde faaliyetlerini sürdüren TRPharm’da yeni bir atama gerçekleştirildi. 1 Nisan 2022 itibariyle Dr. Günhan Özkul TRPharm Araştırma Birimi’nin başında bakılırsav yapmaya başladı.

İlaç bölümüne, 2009 yılında medikal yönetici olarak başlayan Dr. Günhan Özkul, başta teneffüs ve kardiyovasküler olmak üzere biroldukça tedavi alanında medikal yönetici ve küme medikal yönetici olarak misyon yaptı. 2017’den bu yana ise onkoloji, hematoloji ve az hastalıklar alanında satış ve pazarlama yöneticiliği yapan Dr. Günhan Özkul, mesleği boyunca ulusal ve milletlerarası bir epey projenin hayata geçmesini sağladı. Özkul, bilgi birikimi ve tecrübesi ile yeni bakılırsavinde de TRPharm’ın Araştırma Birimi’ne katkı sunmaya devam edecek.

Atamaya ait olarak bir açıklama yapan TRPharm Genel Müdürü İsmet İnce, TRPharm olarak , inovatif sıhhat şirketi olma vizyonu ile sıhhat alanında Türkiye’de ve bölgede karşılanmamış gereksinimlerin ortaya konulmasını sağlayacak projelerin hayata geçirilmesine devam ettiklerini belirterek,”Bu gayelerin gerçekleştirilmesine imkan sağlamak gayesiyle oluşturduğumuz Araştırma Ünitesi’nin başına geçen Dr. Günhan Özkul ile bu başarılarımızı katlayarak devam ettireceğimize inanıyoruz Sayın Özkul’u tebrik eder, yeni nazaranv ve sorumluluklarında başarılar dileriz” dedi.

TRPharm Hakkında

Küresel ve yenilikçi bir sıhhat şirketi olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren TRPharm, özgün iş modeli ve bilgi birikimine verdiği ehemmiyet ile Türkiye&MENA ve etraf bölgelerde öncü bir rol oynamaktadır. Karşılanmayan sıhhat gereksinimlerinin olduğu her alanda varlığını hissettirmeyi hedefleyen TRPharm, hastalar için yenilikçi sıhhat tahlilleri sunmaya odaklanıyor. Eser geliştirmeden satışa kadar her kademede tecrübelerinden yaralanarak olağan dışı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. TRPharm, onkoloji, hematoloji, nöroloji, immünoloji ve ender hastalıklar konusunda geniş bir eser portföyüne sahiptir.

Hibya Haber Ajansı
 
Üst