Didi Hamann, Julian Nagelsmann’ı eleştiriyor

Temel

Global Mod
Global ModNagelsmann, hakem Walz’ın kararının geçerliliğini yitirmesine izin vermek istemedi ve çıldırdı. Davranışı farklı görüşlerle karşılanır.


1993’ten 1998’e kadar Münih’te forma giyen gökyüzü uzmanı Didi Hamann şunları söyledi: “Tabii ki anın hararetinde işler ters gidiyor, ancak sözlerinin altın teraziye konmasını istemiyorsa, o zaman 3. veya 4. lige gidiyor, ne dediği kimsenin umurunda değil. Bu sorumluluğun bilincinde olmalısınız.”


“Kendini daha iyi kontrol etmesi gerekiyor”


Hamann, Nagelsmann’ın böyle davranmasına izin verilmesi gerektiği görüşündedir. Ancak şunları ekledi: “Gelecekte kendine daha iyi hakim olması gerekiyor. O, Bayern Münih’in teknik direktörü, bilmem kaç yüzbinlerce üyesi olan bir kulübü temsil ediyor. Bu sorumluluğun bilincinde olun.”


Lothar Matthäus da benzer bir görüşe sahip. Aynı zamanda Sky konusunda uzman ve yayıncı kuruluşa şunları söyledi: “Bu tür sözler kullanırsa kesinlikle yankıları olur. Sorumluların kontrol etmesini bekliyorum.”


Ayrıca rekor milli oyuncu şunları ekledi: “Hayal kırıklığına uğradığını – evet! Baskı altında olduğunu – evet! ya doğru kelime seçimini yaparlar ya da kontrolleri altına alırlar.”


Götze zu Nagelsmann: “Ona zaman tanımak önemli”


Mario Götze, Nagelsmann’ı çevreleyen kargaşayı tam olarak anlayamayan biri. Eintracht profesyoneli Sky’da oynadığı maçtan ve Bremen’e karşı kazandığı galibiyetten (2-0) sonra şunları söyledi: “Julian genç bir koç, ona zaman vermek önemli. Sonunda kararlaştırıldı. Her zaman böyle aşamalar olacak. Bu aşamalardan doğru sonuçları çıkarmak çok önemlidir.”


2013’ten 2016’ya kadar Münih’te sözleşmesi olan forvet orta saha oyuncusu şunları ekledi: “Tabii ki Bayern Münih’i ve oradaki ortamı biliyorum. Tabii ki talep her zaman yüksek, her zaman kazanmak zorunda – ve bu yıllarca sürdü. büyük zorluk. Kolay değil. Zor bir durum.”


Nagelsmann, daha sonra Twitter’da tekrar özür dilediği çıldırdıktan sonra ağır bir para cezası alabilir (buradan daha fazlasını okuyun).
 
Üst