Crocs terlik çeşitleri

Leila

Global Mod
Global Mod
Rahatlık ve estetik denince birinci akla gelen markalardan olan Crocs, bayan, erkek ve çocuklara özel olarak ürettiği terlik modelleri ile kullanıcılarına hem şık birebir vakitte konforlu eserler sunuyor.


Crocs terlikler, yalnızca tarz sahibi ve orjinal görünümleri ile değil, güçlü ve yavaşça olmaları ile de biliniyor. Son derece sağlam materyalden itinayla üretilen modeller, uzun mühlet sıkıntısız ve keyifli bir kullanması garanti ediyor.

Crocs Bayan Terlik Modelleri

Farklı zevklere hitap eden onlarca renk seçeneği ile dikkat çıkan Crocs bayan terlik modelleri, hem son derece sağlam birebir vakitte rahat modeller olarak öne çıkıyor. Crocs terliklerde en değerli özelliklerden biri üst kısımda yer alan havalandırma portları olarak öne çıkıyor. Bu havalandırma kısmı yardımıyla çarçabuk hava alan terlikler, cildin nefes almasını sağlarken bilhassa sıcak yaz günlerinde makus koku oluşumunun da önüne geçmiş oluyor. Kışlık Crocs terlik modellerinde ise parmakları sıcak tutmak için yıkanabilir peluş astar kullanıldığı görülüyor. Crocs bayan terlik modelleri, dört mevsim kullanılabilen konforlu ve özgün çeşitleri ile beğeni topluyor ve spor kıyafetlerin vazgeçilmez kombini haline geliyor.

Crocs Erkek Terlik Modelleri

Crocs erkek terlik modellerinde de güçlü bir renk çeşitliliği olduğu görülüyor. Suda yüzebilme özelliği olan terlik modelleri yaz tatilinde denizde ya da havuzda rahatça vakit geçirebilmeyi sağlıyor ve yıpranma hissesini ortadan kaldırıyor. Crocs erkek terliklerinin bir öteki vazgeçilmez özelliğini ise hafifçelik oluşturuyor. Gün içerisinde kişinin rahat etmesini sağlamak gayesiyle üretilen bu özel modeller, uzun saatler boyunca hem ayakların nefes almasını tıpkı vakitte en ufak bir rahatsızlık hissi yaşamadan rahat etmesini mümkün kılıyor. Crocs erkek ve bayan terlikleri günlük kullanmasın yanı sıra farklı kesimlerde de severek kullanılıyor. Aşçı ve sıhhat işçisi üzere uzun müddet ayakta emek veren çalışanlar, Crocs rahatlığıyla epeyce daha verimli ve konforlu çalışabiliyor.

Crocs Çocuk Terlik Modelleri

Çocuk gelişmeninde ayak sıhhati çok kıymetli bir yer kaplıyor. Bilhassa muhakkak bir yaş aralığındaki çocuklar, yazın başta olmak üzere, günlerini daima hareket halinde ve ayakta geçiriyor. Rahat, yavaşça ve ergonomik Crocs çocuk terlikleri, çocukların havuzda, denizde, sokakta ya da meskende rahat rahat oynayabilmesini sağlarken, ayak sıhhatinin korunmasına da dayanak oluyor. Kısa müddette kuruyan yapısının yanı sıra iz bırakmayan tabanlıkları ile de ebeveynlerin birinci tercihlerinden olan Crocs kız ve erkek çocuk terlikleri, sevilen rengarenk modelleri ile çocukların sevgilisi oluyor.
 
Üst