Black Friday Nedir?

Leila

Global Mod
Global Mod
Black Friday, son vakit içinderda tüm dünyayı tesiri altına almış şahane bir alışveriş festivali! Ülkemizde farklı isimlerle nitelendirilen bu değerli gün, çabucak herkes için en uygun alışveriş fırsatı sunar.


Alışveriş tutkunları, bugün mümkün olduğunca en uygun fırsatları değerlendirmeye çalışır. Zira Black Friday büyük fırsatlar günüdür! Siz de en uygun fırsatları kıymetlendirmek için, alışveriş listenizi hazır edebilir, en muazzam indirimleri yakalayabilirsiniz! Bunun için alışveriş listenizi hazır edin yeter!Alışveriş yapmak için yılın en yanlışsız vakti olarak bedellendirilen Efsane Cuma ile alınması gerekenler listenizdeki mamüllerin üstünü çizebilirsiniz. Çünkü kozmetik, aksesuar, elektronik, mutfak eşyaları ya da mesken dekorasyonu, aklınıza gelebilecek neredeyse tüm mamüllerin etiket fiyatında kıymetli indirimler yapılır.

Büyük indirimleri yakalayacağınız markalardan biri Karaca! Dekorasyonunuzu tamamlamak ya da mutfağınızdaki eksikleri büyük indirimlerle tamamlamak isterseniz Black Friday indirim günlerinde Karaca’ya kesinlikle göz atmalısınız. Markanın güçlü eser yelpazesini kıymetlendirerek mutfağınıza fonksiyonellik ve dekorasyonunuza şıklık kazandırabilirsiniz.

Black Friday Ne Vakit?

Şahane Cuma günü kampanyalarından yararlanarak alışverişi avantaja dönüştürmeniz mümkün. Değerli fırsatları kaçırmamak için Kasım indirimleri ne vakit takipte kalmalısınız. Amerika’da Şükran Günü olarak isimlendirilen tatilden daha sonraki birinci Cuma günü düzenlenen Efsane Cuma, ülkemizde her yıl Kasım ayında düzenlenir.

Black Friday indirimleri ne vakit biraz daha ayrıntılandırmak gerekirse, ülkemizde dokuzuncu ayın dördüncü haftası düzenlenen Efsane Cuma, bu sene 25 Kasım’a denk geliyor. İndirimlere çok istek olduğundan dolayı onlarca çeşit kaliteli ve şık dizaynlara sahip eserlere şimdiden göz atmanız avantajınıza. Şimdiden eserleri sepetinize atarsanız, 25 kasım günü başlayacak Karaca Kasım indirimlerinde eserleri tükenmeden satın alabilir; gereksinimlerinize ayrıcalıklı bir biçimde sahip olabilirsiniz.


Black Friday Ne Demek? Ne Vakit Ortaya Çıktı?

Black Friday, Şükran Günü ile Noel içindeki tatil dönemindeki indirimli alışveriş dönemininin başlangıcı olan Cuma günüdür. Türkiye’de ise müşteri odaklı yaklaşımla birlikte kıymetli indirimlerin yapıldığı gün, lisanımıza “Kara Cuma” olarak da çevrilebilir. Fakat vakit zaman farklı isimlerle kampanyaların şekillendiğine şahit olabilirsiniz.

1960’lı senelerdan bu yana Kasım ayının son Cuma günü, Black Friday olarak nitelendirilmiştir. Bugün ise global çapta indirimler uygularak müşterilere sunulan avantajlı kampanyalar, günün alışveriş şenliği olarak yaşanmasını sağlar. Black Friday indirimleri ile gereksinimlerinizi indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

Her yaştan beşere hitap eden indirimler yardımıyla şahsi, giysi mutfak ve konut eserleri üzere biroldukca gereksiniminizi, bu özel günü kıymetlendirerek alınacaklar listenizden silebilirsiniz. Çünkü bütçe dostu fiyatlar, alışveriş rutinine farklı bir boyut kazandırır.

niçin Black Friday Fırsatlarından Yararlanmalıyım?

Efsane Kasım indirimleri, kuşkusuz yılın en çok beklenen günlerinden biri! Tüm dünyada alışveriş ritüeli haline gelerek şimdi tüm markaları indirim yapmaya teşvik eden bu indirimler, ekseriyetle 1 gün sürer. Lakin birtakım markalar talebe nazaran kampanyalarına taraf verebilir. Kampanyalar birkaç gün ya da hafta boyunca aralıksız devam edebilir.

Farklı eser kümelerinde değerli indirimlerin yapıldığı Efsane Cuma, istek ve gereksinimlerinizi daha uygun fiyatlarla elde edebilmeniz için şahane bir fırsat sunar. Bilhassa gereksinim listesi hazırlayarak önceliği listenizde yer alan eserlere vererek onları tükenmeden alma bahtınızı artırabilirsiniz.

Farklı kategorideki eserler indirime girdiği için hangi eseri alacağınız konusunda kararsız kalmamak için “istek mi yoksa muhtaçlık mı” sorusunu cevaplayabilirsiniz. Efsane Cuma gününde en düşük fiyatlar, müşterilere sunulduğundan dolayı kendiniz için mesken dekorasyonu, teknolojik aletler ya da mevsimlik eserleri tercih edebileceğiniz üzere sevdiklerinize de armağanlar alma bahtına sahip olabilirsiniz.

Evinizdeki eksiklikleri gidermeniz, eşyalarınızı yenilemeniz ya da konutunuzu güzelleştirmeniz için büyük bir fırsat olan Efsane Cuma kampanyaları yardımıyla pişirme araçları, kahve makineleri ve küçük konut aletleri üzere birfazlaca eserin siparişini indirimli fiyatlarla oluşturabilirsiniz.

Kara Cuma gününü en yeterli biçimde kıymetlendirmek için Karaca indirimlerini takipte kalabilirsiniz. Favori mamüllerinizi evvelinde belirleyerek çabucak sepetinize ekleyebilir ve alışveriş şenliğinin tadını çıkarabilirsiniz.
 
Üst