Bir yıldız için beşinci derece – Joker parlıyor

Temel

Global Mod
Global ModLeon Goretzka’nın geç golünün ardından Münih, zaten somut olan galibiyetini uzatma dakikalarında kaybetti. Münih’teki bazı insanlar olağandışı zayıflıklar gösteriyor.


Antrenör Thomas Tuchel oyunun gidişatından memnun görünmüyordu ve DAZN’a şunları söyledi: “İlk 20 dakika iyi, ardından görünürde hiçbir neden yokken kötü bir 20 dakika geçirdik. Çok fazla hata yaptık. Sonra beş veya altı güzel dakika daha, bu da iki ya da üç sonuçla sonuçlandı “Yüzde 100 gol atma şansımız vardı. Ve ikinci yarıda da durum böyle oldu. Bazen kontrol bizdeydi, bazen değildi.”


Konrad Laimer de kazanmayı umuyordu: “Şu anda burada 2-2 oynuyorsunuz, bu sorun değil. İstediğimiz bu değil ama tamam. Leverkusen harika bir takım.”


“Çok yoğun bir maç”


Çalkantılı bir maçta Münih takımı, Harry Kane ve Leon Goretzka’yı iki kez öne geçirdi, ancak iki kez eşitliği sağladı. Leverkusen’in konuk takımı adına golleri Alejandro Grimaldo ve Exequiel Palacios attı. Bayer antrenörü Xabi Alonso “her iki taraf için de çok yoğun bir maç” izledi.


Leverkusen takımı, parça sayısı zayıf olan Alman rekor şampiyonunu birkaç hata yapmaya zorladı. Özellikle savunmada birkaç hata yapıldı ve bunlar kötü bir şekilde cezalandırıldı. Bazı durumlarda Bayern, örneğin alüminyumun oyunu kurtardığı için de şanslıydı.


Ancak özellikle hücumda birkaç oyuncu kendini göstermeyi başardı veya en azından normal formda kalmayı başardı. Yedek oyuncu özellikle tavsiye edildi. FC Bayern’in skorlarını burada veya yukarıdaki fotoğraf gösterisinde bulabilirsiniz.
 
Üst