Arama sırasında bunu ihmal ederdi

Temel

Global Mod
Global ModEski DFB kaptanı Michael Ballack, Flick’in halefini ararken hangi yönü ihmal edeceğini açıklıyor. Ve evindeki Avrupa Şampiyonası için onun için ideal çözümün kim olacağı.


DFB’de yeni milli teknik direktör arayışı tüm hızıyla sürüyor. Gelen haberlere göre derneğin favorisi eski Bayern antrenörü Julian Nagelsmann. 36 yaşında geleceği olan bir aday olacaktı. Michael Ballack’ın bakış açısına göre, mevcut durumda, yani Avrupa Şampiyonası’ndan hemen önce buna ihtiyaç var, ancak kesinlikle gerekli değil.


Eski DFB kaptanı, çevrimiçi portal “Sportbuzzer” ile yaptığı röportajda, “Genel olarak, bugünlerde milli takımda uzun vadeli plan yapmak karmaşık çünkü bu, antrenör ve onun yönelimiyle çok ilgili olacak.” dedi.


2002 ikincisi dünya şampiyonu şöyle devam etti: “Şu anda perspektiflerin ikinci plana atılması gerektiğini düşünüyorum çünkü başarı her şeyin üstündedir.” Bir kulüpte olduğu gibi milli takımda da “bu ivmeyle ilgilidir”.


Ballack Völler’den övgüyle söz ediyor


Ballack için, ikinci Fransa’ya karşı alınan 2-1’lik galibiyete rağmen geçici takım patronu olarak görevini sürdürmek istemeyen DFB spor direktörü Rudi Völler, önümüzdeki yaz kendi evinde oynanacak Avrupa Şampiyonası’na kadar ideal çözüm olacak. Bir zamanlar Bayer Leverkusen’de ve milli takımda Völler’de oyuncu olarak çalışmış olan 46 yaşındaki oyuncu, “Kısa bir süre içinde tüm gereksinimlerin tamamını güvenle yönetmeyi başardı ve iyi bir izlenim bıraktı” dedi. takım.


Bayer’in yanı sıra Kaiserslautern, Bayern ve Chelsea’de de forma giyen Ballack, Völler’den övgüyle söz ediyor: “O sevimli ve her zaman özgün. Özgeçmişi, deneyimi ve başarıları zaten kendini anlatıyor. Çok yönlü bir oyuncu.”


Ancak eski dünya çapındaki profesyonel, Völler’in önümüzdeki aylarda serbest bırakılan Hansi Flick’in halefi olarak görevi devralmaya ikna edilebileceğine inanmıyor: “Rudi hayır konusunda ısrar ediyor. Çok dostane bir tavırla reddetti, ancak sağlam ve anlaşılır bir yol. Bu onun için bir konu değil.”
 
Üst