Yeni LG InstaView buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı

KaraYeL

New member
LG InstaVew Buzdolabı Modellerinde 3000 TL’ye Varan İndirim ve Seçili Buzdolaplarında 500 TL’lik Migros Armağan Çeki Tüketicileri Bekliyor

2022 serisi LG InstaView Door-in-Door Buzdolabı Türkiye’de satışa çıktı. Yüzde 23 oranında genişleyen cam paneli ile iki tıkla daha fazla iç alanın görülmesini sağlayan Yeni LG InstaView Door-in-Door’un besinleri taze tutması, kullanım kolaylığı, şık tasarımı, güç tasarruflu olması ve LG ThinQ ile uzaktan yönetilebilmesi esas özellikleri içinde yer alıyor. Üstelik LG, Ramazan ayına özel olarak düzenlediği kampanya ile, LG InstaView Buzdolabı modellerinde 3.000 TL’ye varan indirim sunuyor. Ayrıyeten, seçili buzdolabı modellerinde 500 TL’lik Migros armağan çeki armağan ediliyor.

LG Electronics’in (LG), ikonik buzdolabı InstaView Door-in-Door’un yeni modelini Türkiye pazarına sundu. Tüm dünyada tüketicilerin en beğendiği buzdolapları içinde başı çeken LG InstaView Door-in-Door, teknolojik özelliklerinin yanı sıra, dizaynıyla da tüm dikkatleri üzerine topluyor. Üstelik Yeni LG InstaView Door-in-Door, iki kere tıklandığında aydınlanan cam panelinin yüzde 23 oranında genişletilmesi ile artık, kullanıcıların kapağı açmadan buzdolabının daha fazla iç alanını nazaranbilmesini sağlıyor. bu biçimdelikle, buzdolabının kapağı her açıldığında yaşanan ısı kaybının, ötürüsıyla da güç kaybının önüne geçilmiş oluyor. Ayrıyeten, bu sayede LG InstaView Buzdolabının içerisindeki meyve ve sebzeler tazeliğini uzun mühlet korumuş oluyor.

Tazelik Ön Planda

Sıcaklık dalgalanmalarını azaltarak zerzevat ve meyvelerin kolundan koparıldığı andaki tazeliğinin 7 güne kadar korunabilmesini sağlayan Linear Cooling, kapının yan tarafında bulunan hava kanalları aracılığı ile daha süratli ve eşit soğutma sağlayarak besinlerin tazeliğini müdafaasına katkı sağlayan Door Cooling ve ekstra tazelik sağlayan Fresh Balancer, Yeni InstaView Door-in-Door’un en kıymetli özellikleri içinde gösteriliyor.

Hem Kullanıcı Hem Bütçe Dostu

Kullanıcı rahatlığının yanı sıra, sofistike bir görünüm de sunan Yeni LG InstaView Door-in-Door, paslanmaz çelik tasarımı, siyah çerçeveleri ile mutfaktaki tüm aygıt ve mobilyalara ahenk sağlıyor. Yeni LG InstaView Door-in-Door, her mutfağa uyacak ölçülerine karşın geniş iç hacmi, dolap içi dizaynının sağladığı kullanım kolaylığı ve yüzde 32 daha az güç harcanması ile de gönülleri fethediyor. Ayrıyeten, Yeni LG InstaView Door-in-Door, LG ThinQ ile uzaktan da yönetilebiliyor.

Ramazana Özel Buzdolabı Kampanyası

Yeni LG InstaView Door-in-Door ile dikkatleri üzerine toplayan LG, Ramazan ayına özel kampanya ile tüketicilere hem indirim sunuyor tıpkı vakitte buzdolaplarını Migros alışveriş çeki ile doldurmalarına imkan tanıyor. 30 Nisan 2022 tarihine kadar, LG Brandshop, MediaMarkt ve Teknosa satış noktaları ile, bu kanallara ilişkin online satış noktalarında geçerli olan kampanya kapsamında, LG InstaView Buzdolabı modellerinden alanlara 3.000 TL’ye varan indirim uygulanılıyor. Ayrıyeten, seçili buzdolabı modellerinden alanlara 500 TL kıymetinde Migros Armağan çeki sunuluyor.

Tüketicinin kampanyaya iştirak sürecini tamamlayabilmesi için 30 Nisan 2022 tarihine kadar adresindeki online iştirak sayfasına; gerekli şahsi ayrıntılarını, fatura, suram evraklarını girmesi gerekiyor.


Kaynak
Hibya Haber Ajansı
 
Üst