Twist İlkbahar 2019 koleksiyonu ile mevsime yeni enerji!

Leila

Global Mod
Global Mod
Mevsimin yeni gücüne hareket katan bilgileri özgün ruhuyla birleştiren Twist İlkbahar 2019 Koleksiyonu biçimini en gözü pek biçimde ortaya koyan Twisterları bekliyor. Trend alarmı veren konforlu modüller ise gündüzden geceye yapılan tüm planlara sorgusuz sualsiz ayak uydurmaya hazır!


Twist İlkbahar 2019 Koleksiyonu yeni rotaları keşfetmeyi seven Twister’lar için renkli ve zıt desenlerin ahengiyle buluşan bir koleksiyonla karşımızda!

Mevsimselliği rafa kaldıran taş işlemeli ceket görünümlü beyaz renkli gömlekler, onlara eşlik edecek sim ayrıntılı ışıltılı etekler, dönemin hit kesimlerinden beyaz botlarla kombinlenerek dinamik bir manzara yaratıyor. Doğal ışıltısıyla yeni mevsimin habercisi çiçek desenleri, örme üstüne baskı, puantiye ve boncuk işlemeleri en ön sıralarda yerini alıyor.

Siyah ve grilerin hakimiyetine eşlik eden pembeler, enerjik kırmızılar ve turuncular, mevsimin habercisi yeşiller, yılın favori rengi mercan, sarı, tarçın ve pastel tonlar, koleksiyonun geniş renk skalası içinde sokak modası tarzıyla harmanlanıyor.

Pullar, yıldız işlemelerle hareketlenen Jean ceketler ve birebir renk tonundaki jeanler ile Twist İlkbahar 2019 Koleksiyonu’na eğlenceli bir yorum katıyor.

Kentin durmak bilmeyen gücüne eşlik eden bina desenleri, tulum ve pantolonlarda ortaya çıkıyor. Bomber ceketlerde hayat bulan işlemeli kuş nakışları, geçmişe gönderme yapan renk ve desen karması; taşlı slogan baskı ve tüllü tshirt’ler Twisterları 80’li senelera hakikat geçmişe seyahate davet ediyor.

Maksimal leopar desenler, trikolarda ve pantolonlarda kendini muhakkak ederken, zincirli şal desen, gömlek ve etekler mevsim modunu süratle yükseltiyor.

Sportif ancak şık görünümleri üst taşıyan hasır şapkalar ve dönemin yükselen kesimi olan sırt çantaları, Twister’ların radarına girmeyi başarıyor. Kolye ve küpelerde ışıldamaya hazır sloganlar, yıldız ve kalp desenleri aksesuarlardaki çarpıcı ayrıntılar olarak ön plana çıkıyor. Tarzından ödün vermeyen sneakerlar ve renkli sandaletler, cool görünümlerin kusursuz tamamlayıcısı olarak dönem alışverişi listelerini tamamlıyor.

Yeni mevsimin tüm bilgilerina eşlik eden ışıltılı ve farklı bilgilerin eşlik ettiği dizaynlar ile heybetli-cool bir görünüm vaat eden Twist İlkbahar 2019 koleksiyonunu keşfe davetlisin!
 
Üst