Türkiye, Joom pazarında üstün bir statü kazanan mağazaların sayısıyla yeni bir rekor kırdı

KaraYeL

New member
2022 yılı Mart ayında, 70. Türk mağazası Joom’da En Güzel Mağaza statüsünü kazandı. bu biçimdelikle Türkiye, üstün statülü mağazalarının sayısıyla Avrupa’da doruğa yükseldi. Yüksek performanslı ölçümlere dayalı olarak, en uygun mağaza, artan alım oranı ve müşteri sadakati garantisi haline geldi.

Türk satıcıların, Joom’da en üst seviyede sorumluluk sergileme geleneklerini sürdürdüğünü belirten Joom EMEA (Avrupa, Ortadoğu, Afrika) Bölgesi İş Geliştirme Lideri Alexander Zaitsev “Türk satıclar bağlılıklarını ve dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize en uygun hizmeti sunma kararlılıklarını çarpıcı kaliteleri ve eser yelpazesindeki çeşitlilikten tüm promosyonlarımıza ve platformun sunduğu etkinliklere yüksek motivasyonla iştiraklerine kadar çeşitli yollarla her geçen gün kanıtlıyorlar. Onları samimiyetle takdir ediyoruz.” Dedi. Müşteri tecrübesini her şeydilk evvel inançlı, keyifli ve avantajlı bir hale getirmek için gayret gösterdiklerini, stratejik evvelarinin mal ve hizmet kalitesi ile rekabetçi eser çeşitliliği ve fiyatlar olduğunun altını çizen Zaitsev, “ötürüsıyla bugün giderek daha fazla Türk mağazasının üstün bir statüye yükselerek, memleketler arası alanda süratli bir büyüme için daha da fazla araca erişim kazanmasından son derece mutluyuz.” Dedi.

En Âlâ Mağazalar Joom INfluencer Programına Erişim Kazanıyor

Joom, tüm mağazanın performans ölçümlerinde belli bir düzeye ulaşan ve Joom’un kalite değerlendirmesini muvaffakiyetle geçen mağazaları ödüllendirmek için 2021 yılında En Yeterli Mağaza uygulamasını başlatmıştı. En Yeterli Mağaza statüsü, seçilen mağazaların ek trafik almasına imkan tanıyıp eserleri için ekstra tanıtım ve görünürlük sağlayarak müşterilerin sadakatini artırıyor.

En Güzel Mağazalar, sunulan öbür imkanların yanı sıra, Joom’un Influencer Programı’na erişim kazanıyor. Bu program kapsamında, bir satıcının bir eser belirleyerek, o eseri bölgesi, stili ve ilgi alanlarına bakılırsa tanıtması için bir influencer seçebileceği, kullanması kolay bir platform sağlanıyor. Bu araç satıcıların nitelikli eser yorumları almasına, influencer’ların fiyatsız eser alabilmesine ve toplumsal ağdaki yorumlardan kar elde ederek dış influencer hesaplarından Joom’a yeni müşteriler getirmesine yardımcı oluyor.

Son olarak, platformdaki tanıtımlara ek olarak öteki tanıtımlar yapma ve mamüllerini sergilemenin ve satışlarını artırmanın en yeterli yolunu seçme ayrıcalığı sadece En Düzgün Mağazalara tanınıyor.
 
Üst