TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı 2022 kura çekilişi ne vakit, sonuçları belirli oldu mu?

Temel

New member
Toplu Konut Yönetimi (TOKİ) Konya Ardıçlı için müracaat listesine ismini yazdıran vatandaşlar, uygun fiyatlı kredi fiyatları ödeyerek mesken sahibi olma hayallerinin gerçekleşmesi için kuranın çekilmesini heyecanla bekledi. Etraf Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un ve Konya Büyükşehir Belediye Lideri Uğur İbrahim Altay’ın teşebbüsleri kararında Konya’nın Selçuklu ilçesine bağlı Ardıçlı mahallesine inşa edilecek 460 konut için kura çekimi bugün yapıldı.

TOKİ KONYA ARDIÇLI KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN NASIL İZLENİR?TOKİ KONYA ARDIÇLI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?


TOKİ Konya Ardıçlı Projesi için müracaatlar 3 Ocak-12 Ocak 2022 tarihleri içinde Türkiye Halk Bankası AŞ Konya Vilayetindeki Şubeler ve e-Devlet üzerinden gerçekleşti.

Konya Selçuklu Ardıçlı 2-4-5 ve 6.Etaplar 430 Adet Konut Projesinde satışa sunulan konutların ‘Konut Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kura çekilişi 20 Ocak 2022 tarihinde, saat 11:00’de TOKİ’nin toplumsal medya platformlarındaki hesaplarından yapılan canlı yayınlar ile başladı.

TOKİ Ardıçlı birinci etabı geçtiğimiz yıl sonuna gerçek teslim edildi. Teslimatlar yapılırken 2,3,4,5 ve 6. etaplarda da inşaatlar devam etti. Birinci etapta 1000 kişi konut sahibi olurken, 2. Etapta 500’den çok konutun üretimi sürerken başka etaplarda da binlerce konut sahiplerinin olmayı bekliyor.


KONYA ARDIÇLI TOKİ KONTRAT TARİHLERİ

Mukavele İmzalanacak Banka Şubesi: Türkiye Halk Bankası A.Ş. (HALKBANK) Zafer Sanayi Sitesi /Konya

Asil Hak Sahipleri Mukavele İmzalama Tarihleri: 01 Şubat 2022 – 25 Şubat 2022

Yedek Hak Sahipleri Kontrat İmzalama Tarihleri: 07 Mart 2022 – 18 Mart 2022

(Asil hak sahipleri mukavele imzalama süreçlerini tamamladıktan daha sonra kalan konutlar için.)

TOKİ KONYA ARDIÇLI KURA SONUÇLARI SORGULAMA NASIL YAPILIR?

TOKİ Konya Ardıçlı kura çekilişi 20 Ocak 2022 tarihinde, saat 11.00 prestijiyle başladı. Çekiliş sonuçlarını TOKİ YouTube hesabından izleyebilir ya da internet sitesinden takip edebilirsiniz.


Noter huzurunda yapılan kura çekiliş sonuçlarını www.toki.gov.tr/satis/tr/kura internet adresi üzerinden, TC kimlik numarası girilerek ulaşılabilir.

Ayrıyeten e-Devlet üzerinden de Konya Ardıçlı TOKİ kura sonuçlarını öğrenmek mümkün.

KONYA ARDIÇLI TOKİ 2022 KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

TOKİ SATIŞ DUYURULARI

TOKİ PROJELERİ
 
Üst