Son dakika! Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer: Eylül’de okulları açmak için ne gerekiyorsa yapacağız

Hasan

New member
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanı sonucu’na göre Prof. Dr. Ziya Selçuk’un yerine Ulusal Eğitim Bakanlığı’na atanan Mahmut Özer yüz yüze eğitime ait olarak açıklamalarda bulundu.

nazaranvi devralan Özer, “İlk önceliğim tüm önlemleri alarak okulları pandemi öncesinde olduğu üzere yüz yüze eğitime uygun hale getirmektir. Okulların açılması için olayların bilinmeyen bir gelecekte büsbütün sıfırlanmasını bekleyemeyiz. Eylül’de okulları açmak için ne gerekiyorsa yapacağız” diye konuştu.

Ulusal Eğitim Bakanlığı bakılırsavinden affını isteyen ve talebi kabul edilen Ziya Selçuk, “nazaranv yaptığım müddet boyunca bir arada fazlaca değerli çalışmalara imza attığımız Sn. Prof. Dr. Mahmut Özer’e muvaffakiyetler diliyorum. Yeni atanan bakan yardımcısı arkadaşları da tebrik ediyorum. Ziya Öğretmen olarak bu ülkenin çocukları için her durumda hizmet etmeye devam edeceğim. Bizim işimiz eğitim ve öğretmenlik. Hoş ülkemin çocukları ve yarınları için yapılmış olan tüm yeterliliklere, hoşluklara ve verilen emeklere her daim sonsuz bir vefa içerisinde olacağım ve çalışmaya devam diyorum” dedi.

Son dakika haberinin bilgileri hazırlanıyor….