Sevgilisinin paylaşımı Avrupa Şampiyonası yıldızının hamlesini mi ortaya koyuyor?

Temel

Global Mod
Global Mod

İtalyan Avrupa Şampiyonası yıldızı Riccardo Calafiori'nin partnerinin sosyal medyada patlayıcı detaylar ifşa ettiği iddia edildi. Gönderinin kendisi şimdi bir karışıklığa neden oluyor.

Birisi ifşa mı etti? İtalyan Avrupa Şampiyonası yıldızı Riccardo Calafiori'nin kız arkadaşı Benedetta Boeme'nin iddia edilen bir TikTok paylaşımı epeyce karışıklığa yol açtı.

TikTok'ta sözde profilinin altında oldukça ilginç bir mesaj yayınlandı. Boeme, bu mesajda yalnızca Calafiori'den ayrıldığını duyurmakla kalmıyor. “Riccardo ve ben şu anda birlikte değiliz,” diyor gönderide. Şimdiye kadar her şey yolunda. Ancak gönderinin sonunda Calafiori'nin Bologna'dan Arsenal FC'ye transferi de duyuruluyor. Boeme tarafından yazıldığı iddia edilen mesajda “Arsenal'e transferi için ona en iyisini diliyorum,” yazıyor.

Biri çok patlayıcı bir ifşa olurdu. Medya raporlarına göre Juventus Turin, Chelsea FC ve Liverpool FC, Avrupa Şampiyonası'nın yükselen yıldızını transfer etmeye çalışan kulüpler arasında. Peki karısı şimdi Arsenal'e transferinin haberini mi sızdırdı?

Boeme bunu Instagram'da yalanladı ve açıkladı: “TikTok profilim olmadığını yazmak zorunda hissediyorum!” Boeme hikayesinde yazdı. TikTok profili sadece kendisi gibi davrandı ve adı altında yanlış bilgiler yaydı, dedi İtalyan model. Instagram onun sosyal medyadaki tek profili, onun adına olan diğer tüm hesaplar sahte. Calafiori hakkındaki transfer söylentileri hakkında “Bunun hakkında hiç konuşmadım ve asla konuşmayacağım,” diye yazdı.

Yani hepsi yalan mı? İlişkinin iddia edilen sonu bile mi? Boeme buna yorum yapmadı. Ancak o zamandan beri Instagram profilinden kendisi ve Calafiori'nin tüm fotoğraflarını sildi. İkisi de artık sosyal medya platformunda birbirlerini takip etmiyor.