Sade ve rahat bir şıklık mümkün

Leila

Global Mod
Global Mod
Yazın kavurucu sıcaklarında kıyafet seçimleri çok sıkıntı olabiliyor. halbuki bu yılın trend eserleriyle hem şık hem rahat görünmek çok mümkün. “Rahatıma düşkünüm lakin bununla birlikte şekil ve şık görünmek istiyorum” diyenlerdenseniz; bol pantolonlar, elbiseler, salaş bluzlar ve düz sandaletlerden oluşan Morhipo koleksiyonları sizleri bekliyor.


Şık olmak demek her vakit yüksek topuklar üzerinde durmak, rahat hissetmediğiniz elbiseleri giymek manasına gelmiyor. Birbirinden farklı alternatiflerle bol kesim elbiseler ve pantolonlar, salaş bluzlar ve sandaletlerle de şıklığı yakalamak mümkün. İşte bu yazın hem rahat hem şık trendleri.

Bol kesim etekler ve pantolonlar

Bedeninizi sarmayan bol kesim etekler ve pantolonlar bu sıcak yaz günlerinde size konfor sağlarken, şeklinizle fark yaratmanıza da yardımcı oluyor. Asimetrik, yırtmaçlı, parlak kumaşlı kesimler hakikat kombinlendiğinde çok cool bir imgeye sahip olmanızı sağlayacak.


Baştan aşağı tek renk

Monokrom olarak bilinen, 70’lerde ortaya çıkan ve günümüzde yeniden moda olmaya başlayan tek renk kombinler, size asil ve kuvvetli bir görünüm kazandıracak. bir daha de çabucak hemen kendinizi bu kadar yiğit hissetmiyorsanız ton sür ton kombinlerle de birebir asaleti yakalayabilir, biçiminize minimal bir hava katabilirsiniz.

Tek modülde şıklık

Gayretsiz şıklığa giden yol elbiselerden geçiyor. Dökümlü, bol kesim elbiseler tarzınızda rahat bir imaj oluşturuyor. Beyaz, siyah ya da yaza uygun pastel tonlarda giyeceğiniz bir elbiseyi, elinize aldığınız şık bir çantayla ve sandaletlerle tamamlayabilirsiniz.
 
Üst