Roche Diagnostik Türkiye’ye “En Yeterli İşveren” mükafatı

KaraYeL

New member
Roche Diagnostik Türkiye, İnsan Kaynakları alanında dünyanın önde gelen kuruluşları içinde yer alan Top Employers Enstitüsü tarafınca üst üste üçüncü kere “En Uygun İşveren” sertifikasına layık görüldü.

Tanıya yenilik katmak, sıhhat hizmetlerini şekillendirmek ve ömürleri değiştirmek vizyonuyla hastaların yarınki muhtaçlıkları için bugünden tahlil üretmek emeliyle çalışan Roche Diagnostik Türkiye, yaptığı her işin merkezine insanı koyduğu başarılı insan ve kültür uygulamaları ile üst üste üçüncü kere “En Uygun İşveren” sertifikasına layık görüldü. En Âlâ Patron sertifikası, Top Employers Enstitüsü’nün ayrıntılı araştırma ve değerlendirmeleri sonucunda, uygun kriterleri taşıyan kurumlara veriliyor.

Türkiye’de sıhhat hizmetlerini daha erişilebilir kılma ve sürdürülebilirlik anlayışı ile hem hastaların birebir vakitte sıhhat profesyonellerinin gereksinimlerine en güzel biçimde cevap vermeye odaklanan Roche Diagnostik Türkiye, esnek çalışma ortamı, meskenden çalışma uygulaması, çeşitlilik ve kapsayıcılığa verdiği değer, kısa ve uzun müddetli yurtdışı ve rotasyon fırsatları, çevik, esnek ve iş birliğine dayalı kültürü ile çalışanlarının kendilerini geliştirebileceği bir çalışma ortamı sunuyor.

Roche Diagnostik Türkiye İnsan ve Kültür İş Ortağı His Karakaş “Şirketimizde herkes için en güzel çalışma şartlarını sağlamanın, takımlarımızın daha verimli çalışmalarına direkt katkı sağladığına inanıyoruz ve stratejimizin odak noktalarından biri olan “İnsana Değer” anlayışımız ile Roche olarak 125 yıldır tüm faaliyetlerimizin odağına insanı koyuyoruz. Bizler için, Top Employers Enstitüsü tarafınca üçüncü defa “En Güzel İşveren” sertifikasına layık görülmek amaçlarımıza giden gerçek yolda olduğumuzun kıymetli bir göstergesi. Roche Diagnostik Türkiye olarak, çalışanlarımızın potansiyellerinin azamisini ortaya koyabildikleri en uygun çalışma ortamını sunmak ismine, İnsan ve Kültür uygulamalarımızı daima geliştirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.


Şirketleri, önder gelişimi, performans idaresi, meslek idaresi, fiyatlandırma, yan haklar, işgücü planlaması, yetenek stratejisi, işe alım, öğrenme, gelişim ve kültür üzere kilit disiplinlerde gösterdikleri muvaffakiyetleri merkeze alarak pahalandıran Top Employers Enstitüsü, “En Düzgün İşveren” unvanını, titizlikle gerçekleştirilen değerlendirmeler kararında tüm kaideleri sağlayarak çalışanların mesleksel ve şahsi gelişimi ismine en âlâ çalışma şartlarına sahip şirketlere veriyor.
 
Üst