pozitifler için izolasyonun sonu

Sevvimli

New member
Hükümet, Covid pozitif kişiler için izolasyonu sona erdirecek yeni bir yasayı onaylamak üzere: ayrıntılar.
İle ilgili Ilaria Minucci Yayınlanan 4 Ağustos 2023 | güncellendi 5 Ağustos 2023
Covid alanından gelen haberler: virüs pozitif olanlar için, izolasyonun sonu. Bu, yakında Bakanlar Kurulu’na sunulabilecek yeni bir yasa ile belirlenecektir.

Covid’in yeni normu: pozitifler için izolasyonun sonu


Şimdiye kadar yayılan söylentiler ışığında ve aktarılanlara göre HALLETMEKSARS-CoV-2 pozitifleri için tecride kesin olarak son verecek olan kural, çok amaçlı bir kararnamenin parçası olarak 7 Ağustos Pazartesi gününe kadar CDM’nin incelemesine sunulabilir.

Görünüşe göre – kararnamenin onaylanmasından hemen sonra – Sağlık Bakanlığı tüm İtalya bölgelerine Covid için sonbahar aşılarına ilişkin bir genelge gönderecek.

Şu anda aşılama yükümlülüğünün restorasyonu yok, ancak liderliğindeki Bakanlık Horace Schillaci özellikle zayıf ve yaşlı insanları korumaya kararlı görünüyor. Bu nedenle, ilaç fabrikası bugüne kadarki en yaygın varyanta karşı güncellenmiş ve onaylanmış aşıların kullanılmasına izin verecektir. Xbb.

Vaia: “Pandemi geçmişte kalsın diye bakan çalışıyor”


Bu yeni aşılama aşaması ile ilgili olarak Bölgeler, bilim toplulukları ve paydaşlarla paylaşımlar başlamıştır” dedi.HALLETMEK Sağlık Bakanlığı Önleme Direktörü, Francesco Vaia.

Vaia ayrıca Sağlık Bakanı’nın “bu aşamaya büyük bir ivme kazandırdığını, böylece yasal olarak bile pandeminin kesinlikle arkamızda olduğunu” yineledi.
 
Üst