Koltuk altı kararması için kesin tahliller

Leila

Global Mod
Global Mod
Yazla birlikte koltuk altı kararması can sıkıcı durumların başında yerini aldı. Jilet, terleme, kalitesiz ağda, hamilelik üzere faktörlerle meydana gelen koltuk altı kararmasını, meskende hazırlayacağınız doğal karışımlarla çözebilirsiniz. Yüksek Topuklar olarak sizler için, koltuk altı kararması için kesin tahliller sunuyoruz.

Koltuk altı kararması için karbonat

Karbonat bedenin farklı bölgelerini beyazlatmak için kullanabilirsiniz. Karbonatı su ile karıştırarak macun kıvamına getirin. Koltuk altına uygulayın. Yaklaşık 15 dakika bekledikten daha sonra koltuk altınızı yıkayın.

Aloe vera ile koltuk altı bakımı

Aloe vera jeli, cilt için şifa deposudur. Koltuk altı, diz ve dirsekleri beyazlatmak için kullanabilirsiniz. Güneş yanıkları, kızarıklık, tahriş üzere cilt sorunları için de aloe veradan yararlanabilirsiniz. Jeli koltuk altına uyguladıktan daha sonra 20 dakika bekleyin ve yıkayın.


Limonla koltuk altı kararmasına son!

Limon, kabartma tozu üzere renk açıcı tesire sahiptir. Çok hassas bir cilde sahip değilseniz, cildin parlaklığını artırmak ve cildi beyazlatmak için kullanabilirsiniz. Nizamlı olarak koltuk altına sürdüğünüzde de kararma sorununu gidererek beyazlık sağlar.

Şeker ve zeytinyağı ile peeling

Şeker, doğal bir peeling gerecidir. Şeker granülleri, koltuk altındaki kuru ve meyyit deriyi temizler. Zeytinyağı da cildi yumuşatarak, tahrişi önler, meyyit derilerden daha kolay kurtulmanızı sağlar.

Koltuk altı kararması için salatalık

Salatalık, cilt için hayli faydalı ve ferahlatıcı bir besindir. Salatalığı dilimleyerek koltuk altına koyun ve masaj yapın. Salatalığın tesirini artırmak için limon suyu ile harmanlayabilirsiniz. Nizamlı uygulamada, koltuk altlarınızdaki değişimi goreceksiniz.


Koltuk altı kararması için sirkeli tahlil

Sirke, bedenin kararan bölgeleri için tesirli bir tahlildir. Pirinç unu ve sirkeyi karıştırıp, bir macun kıvamı elde edin. Ilık bir duş aldıktan daha sonra, koltuk altına macunu uygulayın. Yaklaşık 15 dakika bekledikten daha sonra durulayın.

Nohut unu ile koltuk altı beyazlatma

2 yemek kaşığı nohut unu, 1 çorba kaşığı yoğurt, limon suyu ve biraz toz zerdeçalı karıştırarak, macun kıvamına getirin. Akabinde muhtaçlık duyduğunuz bölgeye sürün. 15-20 dakika bekledikten daha sonra durulayın.

Makus koku için sandal ağacı yağı

Sandal ağacı yağı, kuru ve meyyit cilt hücrelerin bedenden atılmasına yardımcı olur. hem de, bedendeki berbat kokuyu giderir. Sandal ağacı yağını koltuk altına uygulamadan evvel, 2-3 çorba kaşığı gül suyuyla karıştırın.

Koltuk altı kararması için kesin tahlilleri öğrendiniz. tekrar birebir meseleyle karşılaşmamak ismine, bedeninizi sık sık nemlendirin. Sizlere sunduğumuz doğal karışımları problemli bölgeye uygulamadan evvel, elinize sürerek test edin. Alerjik tepkiyle karşılaşırsanız kullanmaktan kaçınmalısınız.

Selülit giderici kahve kürünü deneyin!

Genital bölge kararması için kesin tahliller

Topuk çatlaklarını gidermenin doğal yolları
 
Üst