İngiltere’nin en iyi kulübü Newcastle United’dan teklif

Temel

Global Mod
Global Mod
Dünya Kupası sona erdi ve kulüp futboluna yeniden odaklanıldı. Yeniden açılan transfer piyasasında özellikle ilgi çekici olacak.

Yeni Yıldan bu yana, Avrupa’nın en iyi liglerindeki kulüpler yeniden oyuncu alıp satabiliyor. Transfer dönemi 31 Ocak’a kadar açık. Bazı Bundesliga kulüpleri de aktif hale geldi. t-online’da transfer haberleri canlı yayında.

Rapor: En iyi İngiliz kulübü genç BVB yıldızı Moukoko’yu istiyor

İngiltere’nin en iyi kulübü Newcastle United, BVB’nin genç yıldızı Youssoufa Moukoko ile ilgileniyor. Bu, İngiliz gazetesi “Standart” tarafından bildirildi. Buna göre kulüp, 18 yaşındaki oyuncuya yıllık 8.84 milyon euro maaşla sözlü teklifte bulundu. Bu, en azından BVB’den daha yüksek bir teklif olacaktır. Noel’den kısa bir süre önce Moukoko, Siyah ve Sarı’nın yıllık altı milyon avroluk maaş ve imza için on milyonluk ikramiye teklifini muhtemelen reddetmişti. Genç yıldızın İngiltere’den gelen teklife nasıl tepki verdiği belirsizliğini koruyor.

Rapor: Bundesliga kulübü, fişte Max Kruse’a sahipti

Bild’in haberine göre Schalke 04, Max Kruse ile görüştü. Şu anda kulübü olmayan forvet, mali açıdan sıkıntılı olan Schalke için çok para vermeye bile razıydı. Ancak rapora göre teknik direktör Thomas Reis’in vetosu nedeniyle değişiklik gerçekleşmedi.

Kruse’nin ayrıca VfL Bochum ile görüşmelerde bulunduğu söyleniyor. Ancak anlaşma sağlanamadı. ABD’ye geçiş hala olası bir senaryo olarak görülüyor.

Barcelona muhtemelen Gladbach’tan Marcus Thuram ile ilgileniyor

FC Barcelona, Bundesliga kulübü Borussia Mönchengladbach’tan Marcus Thuram ile ilgileniyor gibi görünüyor. Bu İspanyol gazetesi “Mundo Deportivo” tarafından bildirildi. Sezonun ilk yarısında on gol atan Thuram, Katar’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Fransız milli takımı için de etkileyici performanslar sergiledi. Gladbach’taki sözleşmesi sezon sonuna kadar devam ediyor. Buna göre yazın ücretsiz olarak üstünü değiştirebiliyordu. Katalonya’nın yapışkan kulübü için büyük bir avantaj.

Chelsea, Kai Havertz için rakiplerle anlaştı

João Félix’in Atletico Madrid’den Chelsea’ye geçmesi muhtemel. Spor web sitesi “The Athletic” ve transfer içeriden Fabrizio Romano bunu birlikte bildirdi. Buna göre sezon sonuna kadar kiralık olmalı.

João Félix: Forvetin zayıflayan Chelsea atağını güçlendirmesi bekleniyor.
João Félix: Forvetin zayıflayan Chelsea atağını güçlendirmesi bekleniyor.

João Félix: Forvetin zayıflayan Chelsea atağını güçlendirmesi bekleniyor. (Kaynak: IMAGO/Ruben Albarran)

Madridliler aslında değişmek isteyen Portekizliyi satmak ve 2019’da Benfica Lizbon’a transfer ettikleri 127 milyon euro’ya benzer bir ücret almak istediler. avro.

Chelsea’de forvet Felix, bu sezon şimdiye kadar hayal kırıklığı yaratan hücumunu güçlendirecek. Ayrıca bu sezon “Blues” adına dört gol atan Alman uluslararası Kai Havertz’in doğrudan rakibi olacaktı.

Felix’in Atlético ile 2026’ya kadar sözleşmesi devam ediyor. Manchester United da onun için ilgili taraf olarak takas edildi.

DFB forveti Füllkrug geleceği hakkında konuşuyor

Dünya Kupası keşfi Werder Bremen’den Niclas Füllkrug (29), olası bir kulüp değişikliğini “şu anda düşünmüyor”. Füllkrug, “Diğer şeyleri saklayabildiğim gibi, bunu da yapabilirim – tabii ki, masada somut bir şey olana ve Werder: Bu bizim için de çekici olur” diyene kadar Füllkrug, “O zaman” dedi. konuşarak yapmalıyız. Bunu asla yüzde 100 göz ardı edemezsin.”

Ancak şu anda Bundesliga’da on golle en başarılı Alman hücum oyuncusu olan Füllkrug, Bremen’de evinde hissediyor. “Tabii ki görünüyor: Sezonun ikinci yarısında iyi bir şans için nerede şansım var? Werder orada tam ön tarafta. Çünkü burada ne olduğumu biliyorum, çünkü kendime güveniyorum ve harika hücum futbolu oynayabiliyorum. Katar’da oynanan Dünya Kupası’nda milli takımın sayılı parlak noktalarından biri olan Füllkrug, “Bunu ben de biliyorum. Bu yüzden benim tarafımdan bir baskı yok. , Tamamen rahatım.”