İngiliz yıldız Bayern’e mi geçecek? jest umut verdi

Temel

New memberBayern muhtemelen orta saha oyuncusu Declan Rice için ceplerini derinlemesine araştırırdı. Antrenman sırasında yapılan bir jest şimdi Münih’te umutları artırıyor.


West Ham United’ın Declan Rice için 140 milyon Euro’ya varan bir ücret istediği söyleniyor ancak bu, Bayern’i durduracak gibi görünmüyor. Sky’a göre Münih’ten sorumlular, önümüzdeki sezon Bayern’in defansif orta sahasını güçlendirebilecek olan 24 yaşındaki futbolcuyu şimdiden hissettiler. İngiliz enternasyonal tarafından yapılan bir jest şimdi transfer umutlarını körüklüyor.


Antrenman sırasında Declan, bekleyen taraftarlara yönelik dostça bir “Guten Morgen” ortaya çıkardı – ve bu, West Ham tarafından paylaşılan bu videoda duyulabileceği gibi, Almanca olarak:


Arsenal ve Chelsea de Declan Rice’ı istiyor


“Sport Bild”e göre, Declan Rice’a olası bir alternatif olarak Bayern, Juventus Turin’den Fransız Adrien Rabiot’a da göz kulak oldu. 28 yaşındaki orta saha oyuncunun sözleşmesi haziran sonunda bitiyor. Chelsea FC’den Mateo Kovacic ve RB Leipzig’den Konrad Laimer’in pozisyon için görüşmelerde bulunduğu söyleniyor.


Ancak Declan Rice’ın alternatifleri de var: Arsenal FC, Chelsea FC ve Manchester United’ın da stoperle ilgilendiği söyleniyor. West Ham ile sözleşmesi gelecek yıla kadar devam ediyor. Kulüp, Premier Lig’de 16 üzerinden 14. sırada yer aldı. Bu yüzden en iyi kulübe gitmek Rice için ilginç olabilir.
 
Üst