Eski Bundesliga teknik direktörü Christoph Daum kanseri hakkında konuşuyor

Temel

Global Mod
Global Mod

Christoph Daum iki ay önce kanserini kamuoyuna açıkladı. İyileşiyor.

Uzun süredir Bundesliga teknik direktörü Christoph Daum, kanseri teşhis edildikten ve kendi deyimiyle iyileşmeye başladıktan sonra kendisine yapılan iyi dileklerden duygulandı.

Kemoterapide Daum: “Zordu”

69 yaşındaki, hastalığını iki ay önce kamuoyuna açıkladı ve diğer şeylerin yanı sıra işe yarayan kemoterapi aldığını açıkladı. Daum, Instagram’da yaptığı bir gönderide herkese Mutlu Noeller ve 2023 için en iyisini diledi.

“Aynı zamanda, son birkaç aydır sayısız cesaret verici ve destekleyici sözler için size teşekkür etmek istiyorum. Bana güç ve güven verdiler ve tüm tedaviler üzerinde son derece olumlu bir etkiye sahip oldular” diye yazdı eski usta koç. Bayer Leverkusen, Eintracht Frankfurt ve 1. FC Köln’ü de çalıştıran VfB Stuttgart. “İyileşme yolundayım” diyen Daum, yeni yıl mesajı olarak bir kez daha kanser taraması yapılması çağrısında bulundu.

Express.de’de kemoterapinin çok iyi bir etki gösterdiğini sözlerine ekledi. Daum, “Yoğun ve çok yüksek dozlardı, ama neyse ki bunun dışında sağlığım yerinde ve bununla başa çıkabildim,” dedi.