Erkekler için yeni yıl armağan seçenekleri

Leila

Global Mod
Global Mod
Timberland erkekleri için ikram mevsiminde radara takılanlar: renk renk sweatshirtler, şayet olmazsa olmaz oduncu ve ekose gömlekler, konforlu rahatlık için montlar ve parkalar, vakitsiz botlar… Kendi trendlerini kendi yaratmayı sevenlerin markası Timberland, erkek armağan seçeneklerinde bir daha şık alternatifler sunuyor.


Mevsim kahramanı: Timberland Cityroam

Cityroam ayakkabılar, outdoor eser inovasyonunda çığır açan Timberland saha botlarının senelera dayanan bilgi birikimi üzerine geliştirildi. Yuvarlak burunlu, bağcıklı, bilek kısmı kumaş ve tamamı deri bir bot olan bu model, ikonik Cupsole teknolojisiyle dikkat çekiyor. Cityroam alpine Chukka ayakkabılar: 799 TL.


Vakitsiz modayı sevenler için 45 yıldır ömrümüzde: İkonik sarı bot


45 yıla damgasını vuran ikonik sarı bot bir daha dönem gözdesi. 45. doğum günü için tasarlanan, sarı ve safir renkli bağcıklar, 45. yıl logosu ve özel etiketiyle ayrışan bu koleksiyon ile Timberland’ın sarı botları yeni yaşında da göz kamaştırıyor ve yılbaşı için mükemmel bir ikram alternatifi olarak öne çıkıyor. Klasik sarı nubuk ve tarçın nubuk 45. yıl bot koleksiyonun satış fiyatı 1.099 TL.


Deriden vazgeçemem diyenler için, 45. yıl logolu deri botların satış fiyatı: 1.199 TL.


Sweatshirtler: Renkli ve logolu


Kırmızı sevenler için Timberland’de Scarridge kapüşonlu model 629 TL, yuvarlak yaka minik ağaç logolu kapüşonsuz model ise 499TL.


Canlı renkleri ve şık dizaynıyla dikkat çeken sweatshirtlerde kapüşonsuz ve logolu Scarridge model 599 TL kabartmalı ve Timberland logolu yuvarlak yaka kaliteli pamuk model sweatshirtlerin meblağları ise 529 TL ve 599 TL.


Dönem gözdesi ekose ve oduncu gömlekler ile sportif şıklık


Bu dönem, her yerde bir daha bir daha ekose ve çizgi var. Timberland erkek gömleklerinde de ekoseler, çizgiler, kareler, oduncu ve denim gömlekler karar sürüyor. Timberland gömlekler 349 TL’den başlayan fiyatlarla mağazalarda.


Hareketli kent erkekleri için tasarlanan yavaşça ve katmanlı dış giysi

Özellik geçiş mevsimlerinin ve outdoor aktivitelerin gözdesi, su geçirmez parkalar hayat kurtarıcı rol üstleniyor. İçine ek yapılabilen parka modeller 999 TL.


Katmanlı dış giysi arayanlara: 3’ü bir ortada

Ağır kent hayatının ortasında daima konfor ve soğuktan muhafaza arayan erkekler için ise 3-in-1 (3’ü 1 arada) parka montlar bilhassa en soğuk havalar için ülkü tercih. İçi büsbütün çıkabilen ve başka bir mont olarak giyilebilen bu eser dönemin gözdesi olmaya aday. Bilhassa farklı iklimlere seyahat ederken içi ve dışı başka kullanabilmek ve en soğuk havalardan korunmak için bir ortada giymek mümkün. Su geçirmez dış kısmı, fermuarla çıkartılabilen bir daha su geçirmez ve başka mont olarak giyilebilen iç kısma sahip bu parka modelin satış fiyatı 2.199 TL olarak belirlendi.


Kışın rengi beyaz: Su geçirmez beyaz parka

Su geçirmez ve nefes alan teknoloji kullanılarak üretilen Timberland beyaz parka, çıkarılabilir kapüşona sahip. İster outdoor maceralarda ister günlük giysi de ülkü bir seçenek sunan Scarridge Expedition parka tamimiyle yalıtımlı. Scarridge Expedition parkanın satış fiyatı 2.499TL
 
Üst