Duyu Market kurucusu Figen Şen Kösem: Çocukların gelişmeninde direkt rol oynamayı hedefliyoruz

Hasan

New member
Duyu Market’in uzman takımının gereç ve oyuncak tercihinde yüksek seviyede hassasiyete sahip olduğunun altını çizen Uzm. Dr. Figen Şen Kösem, Duyu Market platformunun içeriği hakkında bilgi verdi.

Grubu hakkında bilgi vererek başlayan Kösem şu kelamları aktardı:

”Yurt ortasından ve yurt haricinden çocuklar gelişmeninde pek kritik bir değere sahip olan eğitici gereçleri ve oyuncakları alışveriş sitemiz üzerinden satışa sunuyoruz.

ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSİNDE UZMAN TAKIMIMIZ BELİRLİYOR

Tüm bu malzeme ve oyuncakları, çocuk ve erken psikiyatrisinde uzman grubumuz belirliyor. Bileceğiniz üzere çocukluk devri gelişimi, farklı evrelerden oluşuyor ve her bir evrede çocuğun temel muhtaçlık ve talepleri farklı. Tıpkı biçimde çocuğun ruhsal ve fizikî manada sağlıklı bir gelişim gösterebilmesi için talep ettiği oyuncak ve eğitici gereçler de farklılık gösteriyor. Alanında uzman, kâfi ve son derece tecrübeli takımımız her yaş kümesi için malzemeleri en sağlıklı teknikleri kullanarak seçiyor.”


‘FARKLI ORTAM VE YERLERDE KULLANILABİLİR ESERLERİ SATIŞA SUNUYORUZ’

Platform içerisinde satışa sunulan eğitici gereçlerin ve oyuncakların içeriği hakkında da bilgileri paylaşan Uzman Tabip Figen Şen Kösem şunları ekledi:

”Farklı ortam ve yerlerde kullanılabilir eserleri satışa sunuyoruz. Platformumuz üzerinde sunulan eğitici malzemeler ve oyuncaklar çocukların gündelik hayatlarının her alanında kullanım için çok ülkü, Konut, kreş, anaokulu ve okul üzere çabucak her alanda çocuklar bu eğitici gereçler ile kendi yaşlarına en uygun halde gelişimlerini sürdürebiliyor. Birebir durum Duyu Market’te satışa sunulan ergoterapi ve terapi eserleri için de geçerli.”
 
Üst