Dünya şampiyonu Jérôme Boateng, Hamburger SV’ye dönüşü dışlamıyor

Temel

Global Mod
Global Mod

Jérôme Boateng, Bayern’deki başarılı döneminden önce bile üç yıl boyunca HSV’de aktifti. Artık kariyerinin sonunda tekrar dönebilirdi.

Eski dünya şampiyonu Jérôme Boateng, ikinci lig Hamburger SV’ye olası bir dönüşü dışlamak istemiyor.

Şimdi 34 yaşında olan defans oyuncusu ödemeli kanal Sky’a şunları söyledi: “Uzun bir süre kariyerimi bitirmeyi düşünmüyorum. ve bu güzel şehir 1. Lig’e ait. HSV’nin yükselmesini temenni ediyorum.”

“Sadece hiçbir şeyi dışlamadığımı söyleyebilirim”

Jérôme Boateng, 2007 yazında Hertha BSC’den Hamburger SV’ye geçti ve burada üç yıl forma giydikten sonra, Manchester City’de bir sezon geçirdikten sonra FC Bayern Münih’e geldi. Eylül 2021’de Almanya rekor şampiyonundan Ligue 1’deki Olympique Lyon’a geçti. 2014 Dünya Kupası kadrosunda yer alan 76 kez milli oyuncu, artık güney Fransız için bir rol oynamıyor. Sözleşmesi bu sezon sonunda bitiyor.

Jérôme Boateng, eski Hansa kulübüne olası bir dönüş hakkında “Birçok taraftarın HSV’ye dönmemi istediğini fark ettim. Bundan çok mutluyum ve yalnızca hiçbir şeyi dışlamadığımı söyleyebilirim,” dedi.