Bahtım Adalı Morhipo x Sudi Etuz koleksiyonu hazırladı!

Leila

Global Mod
Global Mod
Son senelerda Türkiye’deki moda sahnesinde farklı ve özgün dizaynlarıyla isminden sıkça kelam ettiren, Sudi Etuz’un yaratıcısı Talihim Adalı, Morhipo.com müşterilerine özel hazırladığı Morhipo x Sudi Etuz koleksiyonuyla moda tutkunlarına yesyeni bir heyecan sunuyor.


Dizayncı işbirliklerine bir yenisini eklerken özgün ve genç isimleri yeğleyen, e-ticarette modanın öncüsü Morhipo.com, bu kere Sudi Etuz’un yaratıcısı Bahtım Adalı’nın özel kreasyonunu moda tutkunlarına sunuyor.

Yeni yıl davetlerinde fark yaratma amacıyla, yalnızca Morhipo.com müşterilerine özel hazırlanan Morhipo x Sudi Etuz koleksiyonu satışa sunuldu. Sudi Etuz’un çarpıcı ve olağan dışı tarzını yansıtan bu özel koleksiyon, kısa ve uzun elbiseler, pantolon ve etekler, heybetli bluzlar ve aksesuarlar olmak üzere toplam 45 kesimden oluşuyor.


Morhipo x Sudi Etuz koleksiyonu, Talihim Adalı’nın imzası olan tül bilgilerinı, dönemin en beğenilen dokularından göz alıcı kadifeleri, kadınsı bir silüet yaratmaya yardımcı korse oyunlarını, payetlerin ışıltısını taşıyor. Siyah ve lacivert üzere gece davetlerinin vazgeçilmez renklerinin yanı sıra fuşya, lame üzere Sudi Etuz klasiği renklerle zenginleşen koleksiyon, hareketli, enerjik ve sevinçli bir yeni yıl coşkusuna sahip.


Talihim Adalı bu özel koleksiyon ve Morhipo.com işbirliği için heyecanını şu biçimde lisana getiriyor: “Tasarımlarımı geniş kitlelerle buluşturmak, Morhipo.com‘un modayı seven genç müşterilerine dokunmak, bugüne kadar Sudi Etuz ile tanışmamış insanlara erişmek benim için epey heyecan verici. Modanın demokratikleşmesi ismine erişilebilir tasarım işbirliği projelerini epeyce önemsiyorum. E-ticarette modanın öncüsü Morhipo.com ile işbirliği yapmak benim için ayrıyeten bedelli. Boyner Grubu’nun perakendedeki tecrübesi ve Morhipo.com‘un modadaki uzmanlığı, Sudi Etuz dizaynlarını ulaşılabilir fiyatlarla geniş kitlelerle buluşturmak için muhakkak hakikat adres.”

Morhipo x Sudi Etuz koleksiyonunda yer alan özel eserler 199 TL’den başlayan fiyatlarla yalnızca Morhipo.com‘da satışa sunuluyor.
 
Üst